Увага! У ЛДУФК на час карантинних обмежень з 5-го травня навчання організовано за змішаною формою

ОФІЦІЙНО 

З метою запобігання поширенню коронавірусу, у нашому виші дію карантину продовжено по 30-е червня 2021 року, а навчання з 5-го травня 2021 року організовано за змішаною (аудиторно-дистанційною) формою.

Детальніше »

Програма ювілейних заходів до 75-річчя ЛДУФК імені Івана Боберського

НАШ ЮВІЛЕЙ: ЛДУФК – 75 

Ректорат Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського затвердив програму ювілейних заходів до 75-річчя заснування нашого вишу, що триватимуть упродовж 2021 року.

Детальніше »

Стрибун у висоту Андрій Проценко – четвертий на третьому етапі «Діамантової ліги»

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. «Діамантова ліга»-2021 

14 червня 2021 р.

У Флоренції відбувся III етап сезону-2021 «Діамантової ліги». У секторі для стрибків у висоту змагався випускник ЛДУФК Андрій Проценко. У підсумковому протоколі він посів четверте місце.

Детальніше »

«Верес» Юрія Вірта виграв «золото» Першої ліги та путівку в УПЛ (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

14 червня 2021 р.

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники ЛДУФК, а в «Агробізнесі» з Волочиська та рівненському «Вересі» головними тренерами працюють Олександр Чижевський і Юрій Вірт відповідно, у суботу, 12-го червня, було зіграно матчі 30-го, заключного туру.

Детальніше »

На стадіоні СКІФ встановлять рекорд України з естафетного марафонського бігу

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

13 червня 2021 р.

Вперше в Україні львівський клуб шанувальників бігу «Шипшина» номіновано на рекорд України з естафетного марафонського бігу. Його, 15-го червня, встановлять 42 бігуни клубу на стадіоні СКІФ ЛДУФК.

Детальніше »

Шахову школу «Три Королі» у Винниках відкрито! (Фото, відео)

12 червня 2021 р.

6-го червня 2021 року, в дитячій бібліотеці-філії №35 м. Винники відбулося відкриття школи шахів «Три Королі», на яку запрошує ГО «Центр виховання національної еліти». Розважальна програма була доволі насиченою. Діти відгадували шахові загадки, грали в ігри, танцювали з величезними шаховими фігурами.

Детальніше »

Зустріч зі стейкхолдером. Роман Хім’як: «Для якісних змін у спорті потрібно терпіння та сміливість приймати непопулярні рішення»

11 червня 2021 р.

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбулася зустріч гарантів освітніх програм ЛДУФК та аспірантів зі стейкхолдером – начальником управління молоді і спорту Львівської ОДА Романом Хім’яком.

Детальніше »

Всеукраїнська конференція «Інновації, гостинність, туризм: наука, освіта, практика»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

11 червня 2021 р.

У рамках святкування 75-річчя нашого Університету, 26-го травня на платформі Zoom у нашому виші відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених, аспірантів і студентів в рамках святкування 75-ліття ЛДУФК «Інновації, гостинність, туризм: наука, освіта, практика».

Детальніше »

«Золотий хет-трик» снайперів ЛДУФК на Всеукраїнській Універсіаді-2021

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА. Універсіада-2021 

10 червня 2021 р.

У Львові, на НТБ літніх видів спорту Міністерства оборони України, у спортивно-стрілецькому комплексі, упродовж чотирьох днів, з 3-го по 6-е червня, відбулися змагання зі стрільби кульової за програмою XVI літньої Універсіади України-2021.

Детальніше »

У ЛДУФК вперше проведено пілотний ОСКІ

10 червня 2021 р.

Упродовж двох днів, 3-го і 4-го червня, відповідно до Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр зі спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія», галузі знань 22 «Охорона здоров’я» у спортивному манежі комплексної навчально-спортивної бази стадіону СКІФ (вулиця Черемшини, 17) вперше проведено пілотний об’єктивно структурований практичний (клінічний) іспит (ОСКІ).

Детальніше »

Анастасія Матвійок – срібний призер молодіжної першості України зі стрибків у висоту

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 (U-23) 

10 червня 2021 р.

8-9 червня, в Бахмуті проходив чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед молоді віком до 23 років. Збірна Львівської області завоювала 11 медалей і посіла 12-е місце у командному заліку. У складі нашої команди було й дев’ять студентів ЛДУФК. Четвертокурсниця факультету фізичної культури і спорту Анастасія Матвійок (на фото вище – справа), підкоривши планку на висоті 175 см, посіла друге місце та завоювала срібну медаль в секторі для стрибків у висоту.

Детальніше »

Алла Черкасова завтра змагатиметься на Poland Open-2021 з боротьби

ЖІНОЧА БОРОТЬБА 

10 червня 2021 р.

Національна жіноча збірна України з вільної боротьби 10-11 червня виступить на потужному рейтинговому турнірі у Варшаві – Poland Open-2021. Змагатиметься у столиці Польщі й випускниця ЛДУФК Алла Черкасова. Суперницями чемпіонки світу-2018 будуть 16 атлеток, серед яких й українка Аліна Бережна – головна конкурентка в боротьбі за місце у національній команді, яка захищатиме спортивну честь синьо-жовтого прапора на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх-2020 у столиці Японії Токіо.

Детальніше »

П’ятиборці Валерія Пермикіна і Павло Зведенюк стартують на чемпіонаті світу у Каїрі

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. Чемпіонат світу-2021 

9 червня 2021 р.

У Каїрі сьогодні стартує чемпіонат світу 2021 з сучасного п’ятиборства. У складі збірної України на форумі лицарів п’яти якостей змагатимуться й двоє випускників ЛДУФК.

Детальніше »

«Історія української культури» для студентів І курсу

НАШІ ВИДАННЯ 

9 червня 2021 р.

Вийшли друком методичні вказівки з навчальної дисципліни підготовки бакалаврів «Історія української культури» для студентів спеціальності 227 «Фізична терапія та ерготерапія», спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» і спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

Детальніше »

Каноїст Віталій Вергелес – бронзовий призер Євро-2021

ВЕСЛУВАННЯ. Євро-2021 

8 червня 2021 р.

У Познані завершився чемпіонат Європи 2021 року з веслування на байдарках і каное. Збірна України здобула на континентальному форумі вісім нагород – по два «золота» і «срібла» та чотири «бронзи».

Детальніше »

Курси підвищення кваліфікації фахівців з фізичного виховання шкіл та садочків

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ 

8 червня 2021 р.

Науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та методики фізичної культури в період з 12-го травня по 2-е червня проведено курси підвищення кваліфікації учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти та інструкторів з фізичного виховання закладів дошкільної освіти.

Детальніше »

Відкриті залікові заняття хореографів ЛДУФК

8 червня 2021 р.

На кафедрі хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК (завідувачка – професорка Валентина Сосіна) відбулися відкриті залікові заняття, на яких студенти показували свої знання та вміння, набуті протягом навчання.

Детальніше »

Олександр Петрів – срібний призер Євро-2021 з стрільби кульової

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА. Євро-2021 

7 червня 2021 р.

Завершився чемпіонат Європи з кульової та стендової стрільби. «Срібло» у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 метрів завоювали українці Максим Городинець, Володимир Пастернак та випускник ЛДУФК Олександр Петрів.

Детальніше »

Георгій Іваницький – срібний призер Євро-2021 з стрільби з лука

CТРІЛЬБА З ЛУКА. Євро-2021 

7 червня 2021 р.

Напередодні, 6-го червня, у турецькій Антальї завершився чемпіонат Європи-2021 зі стрільби з лука. У складі чоловічої збірної України командне «срібло» виборов випускник ЛДУФК Георгій Іваницький.

Детальніше »

Академія фізичного виховання і спорту в Гданську привітала ЛДУФК з 75-літтям

НАШ ЮВІЛЕЙ 

7 червня 2021 р.

Ректор і сенат Академії фізичного виховання і спорту імені Єнджея Снядецкего в Гданську від імені спільноти навчального закладу привітали наш Університет із 75-літнім ювілеєм. «Висловлюємо шановному навчальному закладу найсердечніші привітання та бажаємо чудових наукових результатів, талановитої й працьовитої молоді, а також достатку в академічному господарстві, щоб Ваш Університет міг відповідати складним викликам сьогодення», – йдеться у привітанні.

Детальніше »

Викладачі ЛДУФК – учасники XV Міжнародної наукової конференції «Society. Integration. Education»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

6 червня 2021 р.

28-29 травня, представники нашого Університету взяли участь у роботі XV Міжнародної наукової конференції «Суспільство. Інтеграція. Освіта» / «Society. Integration. Education» (SIE-2021).

Детальніше »

Василина-Ірина Кириченко виступить на чемпіонаті світу з дзюдо в Будапешті

ДЗЮДО. Чемпіонат світу-2021 

5 червня 2021 р.

У неділю, 6-го червня, в Будапешті розпочнеться чемпіонат світу 2021 року з дзюдо. У складі збірної України за нагороди світового форуму боротиметься й випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Василина-Ірина Кириченко. Тренерський штаб збірної України з дзюдо назвав склад національної команди на чемпіонат світу-2021, який пройде в Будапешті (Угорщина) з 6-го по 13-е червня.

Детальніше »

Вийшов у світ Посібник з історії України професора Олега Полянського та доцента Руслани Труби

НОВІ ВИДАННЯ 

4 червня 2021 р.

Вийшов друком навчально-методичний Посібник з історії України завідувача кафедри гуманітарних дисциплін ЛДУФК, професора Олега Полянського та доцента кафедри Руслани Труби (Полянський О.А., Труба Р.І. Історія України: навчально-методичний посібник. – Львів: Растр-7, 2021. – 196 с.). Тут враховано новітні методики викладання курсу й специфіку дистанційного навчання. Максимально повне змістове наповнення сприяє всебічному вивченню студентами однієї з головних гуманітарних дисциплін.

Детальніше »

ЛОДА відзначила Подякою Оксану Борис

4 червня 2021 р.

Львівська обласна державна адміністрація відзначила Подякою керівника редакційно-видавничого відділу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Борис Оксану Ярославівну. Ректорат та увесь колектив Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського щиросердечно вітають з відзнакою Львівської обласної державної адміністрації Оксану Ярославівну та бажають їй міцного здоров’я, щастя і нових творчих звершень й успіхів у трудовій діяльності!

Детальніше »

Анна Петрик зіграє за збірну України з футболу в матчі проти Японії

ФУТБОЛ 

4 червня 2021 р.

Головний тренер жіночої збірної України з футболу Наталія Зінченко оприлюднила список гравців, викликаних на навчально-тренувальний збір для підготовки до товариського матчу з національної командою Японії. До табору «синьо-жовтих» запрошено й магістрантку ЛДУФК Анну Петрик.

Детальніше »

Юлія Коростильова і Олександр Петрів – чемпіони Європи зі стрільби кульової

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА. Євро-2021 

3 червня 2021 р.

В Осієку триває чемпіонат Європи-2021 з кульової та стендової стрільби. Напередодні, 2-го червня, «золото» у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 метрів в міксті здобули українці Юлія Коростильова та Олександр Петрів – випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Марія Музичук – cрібний призер етапу шахового Гран-Прі ФІДЕ у Гібралтарі

ШАХИ. Гран-Прі ФІДЕ-20/21 

3 червня 2021 р.

У Гібралтарі напередодні завершився четвертий, заключний етап жіночого Гран-Прі ФІДЕ з шахів. Серед його учасниць були і дві зіркові випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – сестри Анна і Марія Музичук.

Детальніше »

Боксери Іван Данча і Назар Куротчин у рамках #OlympicLab навчали дітей навичок лідерства

БОКС 

3 червня 2021 р.

Простір парку «Піскові озера» у Львові 1-го червня запалили драйвом та енергією випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, знані боксери Іван Данча та Назар Куротчин разом із юними відвідувачами Бібліотеки-філіалу №10 ЦБС для дітей міста Львова. Адже саме там відбувався захід #OlympicLab за модулем «Чат з чемпіонами та навички лідерства».

Детальніше »

Квартет веслярів ЛДУФК змагатиметься на Євро-2021

ВЕСЛУВАННЯ. Євро-2021 

3 червня 2021 р.

Сьогодні у Познані стартує чемпіонат Європи-2021 з веслування на байдарках і каное. У складі збірної України боротьбу за нагороди розпочинають й четверо представників нашого Університету.

Детальніше »

Георгій Іваницький і Вероніка Марченко стартували на Євро-2021 з стрільби з лука

CТРІЛЬБА З ЛУКА. Євро-2021 

2 червня 2021 р.

Напередодні, у турецькій Антальї розпочався чемпіонат Європи зі стрільби з лука. У складі збірної України змагаються й двоє титулованих випускників нашого вишу – Вероніка Марченко та Георгій Іваницький.

Детальніше »

Академічний день боротьби з раком молочної залози за участю польських фахівців (Фото, відео)

2 червня 2021 р.

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбувся захід в межах Всеукраїнського марафону проєкту «Самодіагностика раку молочної залози в молодих українок» за програмою «RITA – Зміни в регіоні».

Детальніше »

Марія Музичук втратила шанси виграти етап шахового Гран-Прі ФІДЕ у Гібралтарі

ШАХИ. Гран-Прі ФІДЕ-20/21 

1 червня 2021 р.

Добігає завершення IV, заключний етап жіночого Гран-Прі ФІДЕ з шахів. Серед його учасниць і дві зіркові випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – сестри Анна і Марія Музичук, які вже понад десять років входять до світової еліти.

Детальніше »

Викладачі ЛДУФК – учасники IV українсько-польської наукової конференції «Фізичне виховання та управління безпекою»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

1 червня 2021 р.

У режимі он-лайн відбулася IV Міжнародна українсько-польська наукова конференція «Фізичне виховання та управління безпекою», одним зі співорганізаторів якої був наш Університет.

Детальніше »

Повний комплект нагород бігунів ЛДУФК на чемпіонаті України з гірського бігу

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

1 червня 2021 р.

Завершився чемпіонат України 2021 року з гірського бігу (вгору-вниз), на якому успішно виступили представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. В активі наших бігунів повний комплект медалей.

Детальніше »

У ЛДУФК пройшли курси TOECS для суддів з легкої атлетики

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

31 травня 2021 р.

На базі кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, відповідно до плану роботи Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ), пройшли суддівські курси TOECS першого рівня.

Детальніше »

Важкоатлет Богдан Гоза – cрібний призер юніорського чемпіонату світу

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат світу-2021 (U-20) 

31 травня 2021 р.

У столиці Узбекистану Ташкенті, де сьогодні, 31-го травня, завершується чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів до 20 років, напередодні срібну медаль у сумі двоєборства здобув студент ЛДУФК Богдан Гоза. 19-річний другокурсник кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) Богдан Гоза на світовому форумі в далекому Ташкенті представляв нашу країну у ваговій категорії до 109 кг.

Детальніше »

У Львові нагородили переможців Шостого творчого конкурсу «Олімпійська писанка-2021» (Фото)

31 травня 2021 р.

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського за участю знаменитих спортсменів, митців та науковців відбувся фінальний акорд VI творчого конкурсу «Олімпійська писанка».

Детальніше »

Ярослав Давидчук – чемпіон Євро-2021 з самбо

САМБО. Євро-2021 

30 травня 2021 р.

З 26-го по 29-е травня в місті Лімасол на Кіпрі відбувся чемпіонат Європи-2021 з боротьби самбо. На килимі арени Spiros Kyprianon за нагороди континентального форуму змагалися понад 500 спортсменів з 20-ти країн. Серед них і студент четвертого курсу нашого Університету Ярослав Давидчук.

Детальніше »

У Львові відбулася ІV наукова конференція «Українська тіловиховна традиція» (Фото)

КОНФЕРЕНЦІЇ 

30 травня 2021 р.

19-20 травня, комісією тіловиховання і спорту ім. І. Боберського НТШ, кафедрою олімпійської освіти ЛДУФК, Музеєм визвольної боротьби України та музейним відділом Львівського обласного Будинку учителя проведено ІV наукову конференцію «Українська тіловиховна традиція».

Детальніше »

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 не здобула ліцензію на Олімпіаду-2020

БАСКЕТБОЛ 3Х3. Олімпіада-2020 

29 травня 2021 р.

Жіноча національна збірна України з баскетболу 3х3 завершила свій виступ в олімпійській кваліфікації до Ігор-2020 в Токіо, що проходить в австрійському Граці. У складі «синьо-жовтих» грала й випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Філевич.

Детальніше »

Стрибун у висоту Андрій Проценко виграв «бронзу» на етапі Діамантової ліги в Досі

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Діамантова ліга-2021 

29 травня 2021 р.

Напередодні, 28-го травня, в Досі (Катар) відбувся другий етап легкоатлетичної Діамантової ліги сезону-2021. В секторі для стрибків у висоту змагався випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Проценко. Випускник кафедри легкої атлетики нашого вишу підкорив планку на висоті 227 см.

Детальніше »

Марія Музичук лідирує на заключному етапі шахового Гран-Прі ФІДЕ

ШАХИ. Гран-Прі ФІДЕ-20/21 

28 травня 2021 р.

У Гібралтарі триває IV, заключний етап жіночого Гран-Прі ФІДЕ з шахів. Серед його учасниць і дві зіркові випускниці ЛДУФК – сестри Анна і Марія Музичук, які вже понад десять років входять до світової еліти. На екваторі турніру Марія очолює турнірну таблицю, Анна – на сьомій позиції.

Детальніше »

Вітання з 70-літтям Заневському Ігорю Пилиповичу!

ЮВІЛЯРИ 

28 травня 2021 р.

Сьогодні, 28-го травня, свій 70-літній ювілей відзначає завідувач кафедри інформатики та кінезіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, професор, доктор технічних наук, автор / співавтор понад 250 наукових та навчально-методичних праць та просто дуже хороша й порядна Людина – Заневський Ігор Пилипович, який уже 39 років працює у нашому виші! Бажаємо Вам міцного-міцного здоров’я і довголіття, любові від рідних та сімейного затишку й поваги від усіх, хто Вас оточує.

Детальніше »

Христина Філевич грає у складі збірної України з баскетболу 3х3 у відборі на Олімпіаду-2020

БАСКЕТБОЛ 3Х3. Олімпіада-2020 

27 травня 2021 р.

У Граці напередодні стартував турнір з баскетболу 3х3 у рамках олімпійської кваліфікації до Ігор-2020 в Токіо. У складі жіночої збірної України грає й випускниця ЛДУФК Христина Філевич. 28-го травня, наша збірна проведе два заключних матчі групового раунду, в яких протистоятиме командам Японії та Ірану.

Детальніше »

ВІДЕОФАКТ: На стадіоні СКІФ ЛДУФК завершився Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів та юнаків

27 травня 2021 р.

На стадіоні СКІФ ЛДУФК відбувся Командний чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед юніорів та юнаків. Упродовж чотирьох днів змагалися збірні 25-ти областей та столиці України.

Детальніше »

Олена Мартинюк – Заслужений діяч естрадного мистецтва України

27 травня 2021 р.

На підставі Рішення Секретаріату творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», викладачці кафедри хореографії і мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олені В’ячеславівні Мартинюк присвоєно почесне звання «Заслужений діяч естрадного мистецтва України».

Детальніше »

Круглий стіл «Валентин Мороз – історик, дисидент, громадсько-політичний діяч у світлі спогадів»

27 травня 2021 р.

У рамках відзначення 75-річного ювілею ЛДУФК, кафедра гуманітарних дисциплін 25-го травня провела круглий стіл «Валентин Мороз – історик, дисидент, громадсько-політичний діяч у світлі спогадів». За матеріалами круглого столу готується до друку тематичний збірник матеріалів, який планується видати, як шостий випуск кафедрального збірника «Гуманітарні дисципліни у навчально-виховному процесі вищих навчальних закладів».

Детальніше »

Софія Прийма – чемпіонка України з триатлону у спринті

ТРИАТЛОН. Чемпіонат України-2021 

26 травня 2021 р.

У Києві відбувся чемпіонат України 2021 року з триатлону на спринтерській дистанції. У змаганнях серед жінок золоту медаль та чемпіонський титул виборола випускниця магістратури ЛДУФК Софія Прийма. Змагання складалися із плавального сегменту на 750 м, велогонки на 20 км і бігу на 5 км.

Детальніше »

Юлія Коростильова – чемпіонка Європи з стрільби кульової

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА. Євро-2021 

26 травня 2021 р.

В хорватському місті Осієк триває чемпіонат Європи з стрільби кульової та стрільби стендової. Напередодні золоту медаль континентального форуму здобула випускниця ЛДУФК Юлія Коростильова.

Детальніше »

Сестри Музичук стартували на заключному етапі шахового Гран-Прі ФІДЕ

ШАХИ. Гран-Прі ФІДЕ-20/21 

26 травня 2021 р.

У Гібралтарі розпочався IV, заключний етап жіночого Гран-Прі ФІДЕ з шахів. Серед його учасниць і дві зіркові випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – сестри Анна і Марія Музичук, які вже понад десять років входять до світової еліти.

Детальніше »

У ЛДУФК відбудеться круглий стіл «Силіконова долина менеджменту»

КРУГЛИЙ СТІЛ 

25 травня 2021 р.

У рамках святкування 75-ліття Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кафедра економіки та менеджменту у четвер, 27-го травня, проводить круглий стіл «Силіконова долина менеджменту».

Початок круглого столу – о 10:00, реєстрація учасників – 09:30.

Модератор – завідувач кафедри економіки та менеджменту, професор Наталія Павленчик.

Детальніше »

Віртуальна екскурсія «Туристична Україна» присвячена 75-літтю ЛДУФК

ТУРИЗМ 

25 травня 2021 р.

У понеділок, 24-го травня, в межах програми заходів присвячених 75-літтю ЛДУФК у актовій залі головного корпусу нашого вишу відбулася демонстрація туристичного фільму, підготованого кафедрою туризму (завідувач – професор Андрій Голод).

Детальніше »

Орися Дем’янюк-Мочульська та Роман Ростикус – чемпіони України з легкої атлетики

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 

25 травня 2021 р.

У Луцьку, на стадіоні «Авангард», завершився Командний чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Переможцями звітних змагань стали й двоє випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Орися Дем’янюк-Мочульська, яка фінішувала першою в бігу на дистанції 1500 м з результатом 4 хвилини 17,78 секунди та Роман Ростикус – найкращий час в бігу на 3000 м з перешкодами – 8 хвилин 51,32 секунди. Вітаємо наших спортсменів!

Детальніше »

Медальний врожай студентів ЛДУФК на чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу

ПАУЕРЛІФТИНГ. Чемпіонат України-2021 

25 травня 2021 р.

На чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу, що проходить цими днями у місті Коломия Івано-Франківської області збірна команда ЛДУФК вкотре продемонструвала чудові індивідуальні результати.

Детальніше »

Опитування здобувачів вищої освіти ЛДУФК про якість викладання дисциплін

25 травня 2021 р.

У відповідності до Положення про організацію оцінювання здобувачами вищої освіти якості освітньої діяльності ЛДУФК, Комісія з моніторингу якості освіти нашого вишу проводить опитування здобувачів вищої освіти першого та другого рівнів усіх спеціальностей щодо якості викладання дисциплін.

Детальніше »

Академічний день боротьби з раком молочної залози за програмою RITA – Зміни в регіоні (Відео)

RITA 

25 травня 2021 р.

26-го травня у ЛДУФК відбудеться Академічний день боротьби з раком молочної залози в межах Всеукраїнського марафону проєкту «Самодіагностика раку молочної залози в молодих Українок» за програмою RITA – Зміни в регіоні.

Детальніше »

На стадіоні СКІФ ЛДУФК завершився Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів (Фото)

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 (U-20) 

24 травня 2021 р.

На стадіоні СКІФ ЛДУФК відбувся Командний чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед юніорів вікової категорії U-20, у якому змагалися збірні 25-ти областей та міста Київ. Загальна кількість учасників – 444 атлети. Збірна команда Львівської області, в складі якої виступали й студенти кафедри легкої атлетики нашого вишу, посіла 11-е місце.

Детальніше »

Катерина Крива – бронзовий призер чемпіонату Європи з карате

КАРАТЕ. Євро-2021 

24 травня 2021 р.

У хорватському місті Пореч напередодні, 23-го травня, фінішував 56-й чемпіонат Європи з карате – 56th EKF European Karate Championships 2021. Збірна Україні здобула золоту, срібну та дві бронзові медалі, одну з яких виборола випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Катерина Крива. За нагороди континентального форуму каратистів Євро-2021, який пройшов у спорткомплексі Žatika Sport Centre, боролися 513 спортсменів з 47-ми країн Старого Світу.

Детальніше »

Шедеври Шостого творчого конкурсу «Олімпійська писанка-2021» (Фото)

24 травня 2021 р.

Упродовж чотирьох місяців тривав марафон Шостого творчого конкурсу «Олімпійська писанка-2021». Епіцентром події став Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського, куди звідусіль привозили цікаві роботи, виконані в найоригінальніших матеріалах і техніках.

Детальніше »

У ЛДУФК змагалися в прем’єрному SportArtQuest (Фото)

22 травня 2021 р.

В ювілейний День вишиванки Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського став епіцентром змагально-мистецької діяльності, оскільки пів сотні молоді з різних куточків України взяли участь у прем’єрному SportArtQuest.

Детальніше »

Увага! 24-го травня розпочнеться вакцинація працівників сфери освіти

ОФІЦІЙНО 

22 травня 2021 р.

Згідно інформації МОЗ України, із 24-го травня 2021 року, розпочнеться вакцинація працівників сфери освіти. Керівникам структурних підрозділів ЛДУФК необхідно ТЕРМІНОВО подати УТОЧНЕНІ СПИСКИ бажаючих провакцинуватися.

Детальніше »

Віталій Радевич і Роман Кордоба – чемпіони України з футзалу

ФУТЗАЛ. Екстра-ліга-20/21 

21 травня 2021 р.

Завершився чемпіонат України з футзалу сезону-2020/2021 серед клубів Екстра-ліги. Золоті медалі виборов «Ураган». Вагомий внесок у тріумф прикарпатців зробили й Віталій Радевич та Роман Кордоба – відповідно магістрант та випускник ЛДУФК.

Детальніше »

Важкоатлет Богдан Гоза виступить у Ташкенті на юніорському чемпіонаті світу

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат світу-2021 (U-20) 

21 травня 2021 р.

З 21-го по 31-е травня в столиці Узбекистану Ташкенті відбудеться чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. Нагороди світового форуму виборюватиме й студент ЛДУФК Богдан Гоза.

Детальніше »

Анна Петрик – чемпіонка України з футболу

ФУТБОЛ. Жіноча Вища ліга-20/21 

20 травня 2021 р.

Обігравши «Ладомир», ЖФК «Житлобуд-1» достроково виграв золоті медалі чемпіонату України з футболу серед жіночих команд. Свій внесок у звитягу клубу зі столиці Слобожанщини зробила й магістрантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна Петрик.

Детальніше »

Стадіон СКІФ приймає командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів і юнаків

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Першість України-2021 

20 травня 2021 р.

Упродовж п’яти днів, з 20-го по 24-те травня, стадіон СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (вулиця М. Черемшини,17) прийматиме командний чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед юніорів та юнаків. Загалом боротьбу за медалі вестимуть близько 900 спортсменів.

Детальніше »

Марія Паска – у «ТОП-100 успішних жінок Львівщини»

19 травня 2021 р.

У понеділок, 17-го травня 2021 року, відбулась урочиста церемонія нагородження відповідно регіонального рейтингу «ТОП-100 успішних жінок Львівщини», на якій поважні львів’яни зібрались, щоб подякувати жінкам, які творять добро заради суспільства!

Детальніше »

Роман Гладиш пробився у ТОП-5 етапу Кубка світу з велотреку в Гонконзі

ВЕЛОТРЕК. Кубок світу-2021 

19 травня 2021 р.

У Гонконзі відбувся перший етап Кубка світу 2021 року з велоперегонів – UCI Track Cycling Nations Cup 2021. У складі національної збірної України на звітних змаганнях виступав і аспірант Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Роман Гладиш (науковий керівник – професор Богдан Виноградський).

Детальніше »

Юрій Ковальчук – дворазовий чемпіон України з сучасного п’ятиборства

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. Чемпіонат України-2021 

19 травня 2021 р.

У Києві завершився Відкритий чемпіонат України 2021 року з сучасного п’ятиборства серед дорослих, молоді та юніорів. Мультимедалістом змагань, що тривали упродовж чотирьох днів, з 11-го по 14-е травня, став студент нашого Університету Юрій Ковальчук, який здобув шість нагород.

Детальніше »

Нарада стейкхолдерів

19 травня 2021 р.

12-го травня 2021 року на платформі Zoom відбулася чергова нарада зі стейкхолдерами про систему підготовки докторів філософії зі спеціальності 017 «Фізична культура і спорт». Було обговорено низку питань, які стосувалися системи підготовки докторів філософіїзі спеціальності 017 «Фізична культура і спорт».

Детальніше »

Каноїст Віталій Вергелес – бронзовий призер першого етапу Кубка світу-2021

ВЕСЛУВАННЯ. Кубок світу-2021 

19 травня 2021 р.

У Сегеді, з 14-го по 16-е травня, тривав перший етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное (спринт) – 2021 ICF Canoe Sprint World Cup. Випускник ЛДУФК Віталій Вергелес (на фото – справа) на звітних змаганнях став бронзовим призером.

Детальніше »

«Галичанка» двома перемогами завершила чемпіонат гандбольної Суперліги

ГАНДБОЛ. Суперліга-20/21 

18 травня 2021 р.

Завершився заключний тур фінальної частини жіночої Суперліги. Львівська «Галичанка», кольори якої захищають здебільшого випускниці та студентки ЛДУФК, уже в статусі семиразової чемпіонки, завершила турнір переконливими перемогами.

Детальніше »

Спорт і мистецтво: у Львові легендарні спортсмени нагородять переможців VI конкурсу «Олімпійська писанка – 2021»

18 травня 2021 р.

У четвер, 20-го травня 2021 року, в культурній столиці України відбудеться подія, на яку з’їдуться молоді митці з чотирьох областей. В актовій залі ЛДУФК (вул. Костюшка, 11) готують фінальний акорд – урочистість з нагоди підсумків шостого творчого конкурсу «Олімпійська писанка». Початок – 12:00. Зазначимо, що учасниками цьогорічного конкурсу були молоді митці з шести областей України, які підготували понад 200 робіт, більшість з яких – справжні шедеври. У церемонії візьмуть участь зіркові гості.

Детальніше »

Троє каратисток ЛДУФК позмагаються за медалі Євро-2021

КАРАТЕ. Євро-2021 

18 травня 2021 р.

Із 19-го по 23-є травня, хорватське місто Пореч прийматиме 56-й за ліком чемпіонат Європи з карате – 56th EKF European Karate Championships 2021. Участь у континентальному форумі загалом візьмуть понад 500 спортсменів із 47 країн. Серед них й троє представниць ЛДУФК.

Детальніше »

Рекомендації Європейської асоціації наукових редакторів у фокусі уваги редакторської спільноти

18 травня 2021 р.

14 травня 2021 року відбувся вебінар «Як підготувати якісну дослідницьку статтю? Рекомендації EASE для авторів, перекладачів і редакторів», підготовлений Асоціацією українських редакторів разом із Українським регіональним відділенням Європейської асоціації наукових редакторів.

Детальніше »

Команда Чижевського обіграла «Чорноморець» і продовжує боротьбу за путівку в УПЛ

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

17 травня 2021 р.

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники ЛДУФК, а в «Агробізнесі» з Волочиська та рівненському «Вересі» головними тренерами працюють Олександр Чижевський і Юрій Вірт відповідно, які вищу освіту здобули у нашому виші, упродовж двох попередніх днів, 15-го і 16-го травня, було зіграно матчі 26-го туру.

Детальніше »

IV Міжнародна наукова конференція «Фізичне виховання та управління безпекою»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

17 травня 2021 р.

Доценти кафедри теорії та методики фізичної культури ЛДУФК – Наталія Семенова, Олена Ханікянц та Наталія Сороколіт – у суботу, 15-го травня, взяли участь у IV Міжнародній науковій онлайн-конференції «Фізичне виховання та управління безпекою».

Детальніше »

Вітання з 70-літтям Прокопенку Віктору Івановичу!

ЮВІЛЯРИ 

17 травня 2021 р.

Сьогодні, 17-го травня, свій 70-літній ювілей відзначає старший викладач кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, майстер спорту СРСР, автор / співавтор 20 наукових і навчально-методичних статей та просто хороша й порядна Людина – Прокопенко Віктор Іванович, який уже понад сорок років працює у нашому виші! Щастя і здоров’я Вам, шановний Вікторе Івановичу, у Ваш ювілейний день народження! Многая літа!

Детальніше »

Вебінар для студентів та аспірантів «Сучасні вимоги до працедавця до фізичного терапевта»

15 травня 2021 р.

З нагоди святкування 75-річчя ЛДУФК кафедрою ФТіЕ 13-го травня проведено вебінар для студентів та аспірантів зі спеціальності 227 – фізична терапія та ерготерапія на тему: «Сучасні вимоги до працедавця до фізичного терапевта».

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ