Увага! У зв'язку з продовженням карантину по 1-е жовтня заняття у ЛДУФК проводяться за змішаною формою

ОФІЦІЙНО 

З метою запобігання поширенню коронавірусу, у ЛДУФК дію карантину продовжено по 1-е жовтня 2021 року. Заняття для студентів усіх форм навчання у період з 1-го вересня по 1-е жовтня проводяться за змішаною формою навчання.

Детальніше »

Програма ювілейних заходів до 75-річчя ЛДУФК імені Івана Боберського

НАШ ЮВІЛЕЙ: ЛДУФК – 75 

Ректорат Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського затвердив програму ювілейних заходів до 75-річчя заснування нашого вишу, що триватимуть упродовж 2021 року.

Детальніше »

Вітаємо Діану Цесьців із захистом кандидатської дисертації!

17 вересня 2021 р.

На засіданні спеціалізованої вченої ради у ВНУ відбувся захист дисертації викладачки ЛДУФК Діани Цесьців, поданої на здобуття наукового ступеня кандидата географічних наук зі спеціальності 11.00.11 – конструктивна географія і раціональне використання природних ресурсів.

Детальніше »

Анонс футбольних матчів 8-го туру УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

17 вересня 2021 р.

У п’ятницю, 17-го вересня, стартує черговий, восьмий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Дні європейської спадщини у Львові-2021: «Місто для всіх»

16 вересня 2021 р.

У Львові пройшли Дні європейської спадщини, які щороку організовує відділ туризму ЛМР. Цьогоріч для проведення «Днів», що тривали з 10-го по 12-е вересня, було обрано тему «Місто для всіх», присвячену проблемі інклюзії. До заходу долучився й ЛДУФК, який цього року відзначає 75-ліття свого заснування. В рамках цього заходу в нашому виші відбулася популярна лекція «Інклюзія і спорт: стереотипи минулого і поступ сьогодення», яку підготував завідувач кафедри олімпійської освіти нашого вишу, доцент Ярослав Тимчак.

Детальніше »

Захиснику незалежності України Артурові Лі на пошану (Фото)

ПАМ’ЯТЬ 

15 вересня 2021 р.

В актовій залі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбулося відкриття пам’ятної дошки полеглому в зоні АТО бійцю Збройних сил України, випускникові нашого вишу Артурові Лі. Урочистість була приурочена 30-річчю незалежності України.

Детальніше »

Ніна Кирик здобула чотири нагороди Кубка України з плавання на відкритій воді

ПЛАВАННЯ. Кубок України-2021 

15 вересня 2021 р.

У Бердянську Запорізької області з 10-го по 12-е вересня, тривали змагання з плавання на відкритій воді, на яких визначалися переможці та призери розіграшу Кубка України 2021 року серед жінок і чоловіків, а також серед юнаків і дівчат 2002–2007 р.н.

Детальніше »

«Економіко-соціальні відносини в галузі фізичної культури та сфері обслуговування»

НАШІ ВИДАННЯ 

15 вересня 2021 р.

Вийшов друком збірник матеріалів IIІ Міжнародної науково-практичної конференції «Економіко-соціальні відносини в галузі фізичної культури та сфері обслуговування». Видання буде корисним для студентів, аспірантів, науково-педагогічних працівників галузей економіки, фізичної культури та сфери обслуговування.

Детальніше »

ЛДУФК – учасник профорієнтаційного фестивалю «Місто професій» (Фото)

14 вересня 2021 р.

11-го вересня, у Львові, відбувся традиційний профорієнтаційний фестиваль «Місто професій». У міжнародному дитячому соціальному проєкті взяли участь й представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, який цього року відзначає 75-ліття свого заснування.

Детальніше »

«Срібний» дубль Тетяни Клімченко на етапі Кубка націй з велотреку в Колумбії

ВЕЛОТРЕК. Кубок націй-2021 

14 вересня 2021 р.

У місті Калі відбувся етап Кубка націй з велосипедного спорту на треку 2021 Tissot UCI Track Cycling Nation Cup – Cali. На звітних змаганнях двічі на медальний подіум піднімалася випускниця ЛДУФК Тетяна Клімченко. Зазначимо, що змагання Кубка націй в календарі Міжнародного союзу велосипедистів (UCI) з нового сезону стали наступником Кубка світу.

Детальніше »

Команди Маркевича-молодшого і Вірта у 7-му турі УПЛ здобули перемоги

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

14 вересня 2021 р.

Із 10-го по 13-е вересня, було зіграно поєдинки чергового, сьомого туру ХХХІ чемпіонату України з футболу за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

НОК України відзначив 30-річчя свого заснування

НОК України 

13 вересня 2021 р.

12-го вересня, Національний палац мистецтв «Україна» у Києві на декілька годин перетворився на справжній олімпійський небосхил, де сяяли зірки світового масштабу на чолі з президентом МОК Томасом Бахом та президентом НОК України Сергієм Бубкою.

Детальніше »

Юрій Ідзінський – чемпіон України з вільної боротьби серед молоді

ВІЛЬНА БОРОТЬБА. Чемпіонат України-2021 (U-23) 

12 вересня 2021 р.

Із 7-го по 9-е вересня, в Житомирі тривали баталії чемпіонату України 2021 року з вільної боротьби серед молоді до 23 років. На звітних змаганнях національного рівня три медалі завоювали студенти та випускники кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Найщиріші вітання з Днем фізичної культури і спорту України!

11 вересня 2021 р.

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени! Вітаємо всіх прихильників здорового способу життя з Днем фізичної культури та спорту України! Будьте нерозлучні зі спортом, мотивуючи оточуючих поповнити ряди здорових, активних, налаштованих на перемогу людей!

Детальніше »

Вийшли у світ навчальні посібники «Англійська мова для студентів ЗВО галузі ФКіС»

НОВІ ВИДАННЯ 

10 вересня 2021 р.

До 75-річчя заснування Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського працівниками кафедри української та іноземних мов Ольгою Романчук, Уляною Проценко, Ольгою Матвіяс, Іриною Стифанишин, Надією Юрко підготовлено та видано друком навчальні посібники: «Англійська мова для студентів II курсу закладів вищої освіти галузі фізичної культури і спорту». У навчальних посібниках представлено основні розмовні теми другого та третього років навчання.

Детальніше »

Анонс футбольних матчів 7-го туру УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

10 вересня 2021 р.

Сьогодні, 10-го вересня, стартує черговий, сьомий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Жіноча збірна України отримала суперниць у відборі Євробаскету-2023

БАСКЕТБОЛ. Євробаскет-2023 

9 вересня 2021 р.

Відбулося жеребкування кваліфікації жіночого ЧЄ з баскетболу 2023 року. Cвоїх суперниць дізналася й збірна України, серед кандидатів до якої є студентка III курсу ЛДУФК Анастасія Ковтун та три випускниці нашого вишу – Христина Філевич, Вероніка Любінець і Олена Бойко.

Детальніше »

Сьогодні стартує конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проєктів на 2022–2023 роки

МОН України 

9 вересня 2021 р.

Упродовж п’ятидесяти днів з 9-го вересня по 28-е жовтня 2021 року, Міністерство освіти і науки України та Національна агенція академічних обмінів Республіки Польща (NAWA) проводять конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проєктів на 2022–2023 роки.

Детальніше »

Загальна антидопінгова освіта: Великий семінар для спортивного середовища

НОК України 

8 вересня 2021 р.

У п’ятницю, 10-го вересня, у великій сесійній залі Львівської міської ради (кабінет 202) Національним антидопінговим центром спільно з Управлінням спорту Львівської міської ради буде проведено безкоштовний семінар для спортивного середовища щодо антидопінгової освіти. Початок семінару – 10:00. Участь у заході за обов’язковою реєстрацією. Кількість місць на заході через карантин обмежена.

Детальніше »

У ЛДУФК в четвер відбудеться відкриття пам’ятної дошки полеглому в зоні АТО бійцю ЗСУ Артуру Лі

ПАМ’ЯТЬ 

8 вересня 2021 р.

У четвер, 9-го вересня, о 15:00 в актовій залі головного корпусу ЛДУФК відбудеться відкриття пам’ятної дошки полеглому в зоні АТО бійцю Збройних сил України, випускникові нашого вишу (спеціалізація – рукопаш гопак) Артурові Лі. В урочистості, окрім викладачів і студентів нашого Університету, візьмуть участь представники родини, 80-ї десантно-штурмової бригади ДШВ Збройних сил України, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, ГО «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять»», митці.

Детальніше »

Олексій Сич та Іван Желізко долучилися до перемоги збірної України U-21 з футболу над вірменами

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

8 вересня 2021 р.

Молодіжна збірна України U-21 з футболу у другому матчі відбірного турніру чемпіонату Європи-2023 на своєму полі з рахунком 2:1 обіграла однолітків з команди Вірменії. До звитяги підопічних Руслана Ротаня долучилися й двоє студентів ЛДУФК – Олексій Сич та Іван Желізко.

Детальніше »

Каратека Галина Мельник вперше виграла турнір Karate1 Premier League

КАРАТЕ. Karate1 Premier League 

7 вересня 2021 р.

У Каїрі із 3-го по 5-е вересня, відбувся перший після ХХХІІ літніх Олімпійських ігор етап Karate1 Premier League. На турнірі, який приймала арена Cairo International Stadium, змагалися й 20 українців, серед яких було троє представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – студентка четвертого курсу Діана Шостак та випускниці Катерина Крива і Галина Мельник. Найкраще серед трьох наших дівчат виступила Галина Мельник. Виступаючи в куміте (вагова категорія до 68 кг), вона зуміла дістатися до «золотої» сутички.

Детальніше »

Байдарочник Василь Смілка – чемпіон світу серед молоді

ВЕСЛУВАННЯ. Чемпіонат світу-2021 

7 вересня 2021 р.

Веслярі ЛДУФК у складі збірної України здобули повний комплект медалей чемпіонату світу 2021 року з веслування на байдарках і каное серед молоді та юніорів, що напередодні, 6-го вересня, завершився в містечку Монтемор-у-Велью.

Детальніше »

Надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників ВНЗ

КАБМІН УКРАЇНИ 

6 вересня 2021 р.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2006 №1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів» випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, визначених органами управління освітою, надається одноразова грошова допомога в п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1-е січня календарного року.

Детальніше »

У Токіо завершилися XVІ літні Паралімпійські ігри-2020

ПАРАЛІМПІАДА-2020 

6 вересня 2021 р.

Напередодні в Токіо відбулася урочиста церемонія закриття XVІ літніх Паралімпійських ігор-2020. Змагання в столиці Японії тривали 12 днів, упродовж яких представники 162 країн світу змагалися за 539 комплектів нагород у 22 видах спорту.

Детальніше »

Каноїстка Валерія Терета – четверта на молодіжному чемпіонаті світу

ВЕСЛУВАННЯ. Чемпіонат світу-2021 

5 вересня 2021 р.

Напередодні, 4-го вересня, у жіночому фіналі каное-двійок на дистанції 500 метрів серед молоді змагався український екіпаж у складі Олени Циганкової з Рівненщини та студентки третього курсу ЛДУФК Валерії Терети.

Детальніше »

Іван Желізко та Олексій Сич допомогли збірній України U-21 з футболу обіграти сербів

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

4 вересня 2021 р.

Молодіжна збірна України U-21 з футболу розпочала відбірний турнір чемпіонату Європи-2023 із гостьової перемоги з рахунком 1:0 над командою Сербії. До звитяги підопічних Руслана Ротаня долучилися й двоє студентів ЛДУФК – Іван Желізко та Олексій Сич.

Детальніше »

П’ятий в історії для гандболісток «Галичанки» Суперкубок України

ГАНДБОЛ. Суперкубок-2021 

3 вересня 2021 р.

Гандболістки львівської «Галичанки», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць ЛДУФК, завоювали Суперкубок України-2021. У матчі за почесний трофей, що відбувся на майданчику запорізького палацу спорту «Юність», команда Віталія Андронова перемогла херсонську «Дніпрянку» з рахунком 31:20.

Детальніше »

Медальний врожай самбістів ЛДУФК на Кубку України

САМБО. Кубок України-2021 

3 вересня 2021 р.

Із 26-го по 31 серпня, у Кароліно-Бугаз Одеської області відбувся Кубок України 2021 року з боротьби самбо серед трьох вікових груп (юнаки та дівчата, юніори і юніорки, чоловіки та жінки). Загалом у звітних змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів з 19-ти регіонів України.

Детальніше »

Віктор Дідух здобув друге «срібло» Паралімпіади-2020 з настільного тенісу

ПАРАЛІМПІАДА-2020. Настільний теніс 

3 вересня 2021 р.

У Токіо, де тривають XVІ літні Паралімпійські ігри, напередодні, 2-го вересня, завершилися командні змагання з настільного тенісу. У турнірі чоловіків (клас вісім) срібну медаль здобула збірна України у складі випускника ЛДУФК Віктора Дідуха та запоріжця Максима Ніколенка (на фото – справа і зліва відповідно).

Детальніше »

П’ятеро студентів ЛДУФК змагатимуться на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное

ВЕСЛУВАННЯ. Чемпіонат світу-2021 

2 вересня 2021 р.

37 українців візьмуть участь у чемпіонаті світу 2021 року з веслування на байдарках і каное серед молоді та юніорів, який відбудеться в португальському містечку Монтемор-у-Велью з 3-го по 6-е вересня. У складі збірної України спортивну честь синьо-жовтого прапора захищатимуть й п’ятеро студентів ЛДУФК.

Детальніше »

Євген Наумчик: «Дітей необхідно вчити грати у водне поло, а не будь якою ціною робити результат»

ВОДНЕ ПОЛО 

2 вересня 2021 р.

1-го вересня розпочався новий навчальний рік. Втім, для учнів відділення водного поло ЛФКС, яке є провідною кузнею юних талантів гри з м’ячем на водів Україні, літо не було канікулами у звичному розумінні...

Детальніше »

Визначилися переможці Відкритого чемпіонату СК «СКІФ» ЛДУФК з пауерліфтингу (Фото)

ПАУЕРЛІФТИНГ 

1 вересня 2021 р.

28-29 серпня, на базі Універсального манежу стадіону СКІФ відбувся Відкритий чемпіонат СК «СКІФ» ЛДУФК з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу. У змаганнях взяли участь 116 спортсменів, які представляли 21 спортивний клуб та вісім Дитячо-юнацьких спортивних шкіл з шести областей України.

Детальніше »

«Латинсько-англійсько-український словник анатомічних термінів»

НАШІ ВИДАННЯ 

1 вересня 2021 р.

Вийшов друком «Латинсько-англійсько-український словник анатомічних термінів». Видання підготував авторський колектив викладачів кафедри анатомії і фізіології ЛДУФК: Станіслав Крась, Любомир Вовканич, Мирослава Гриньків, Тетяна Куцериб, Федір Музика. Словник містить основні анатомічні терміни, які використовують у курсі анатомії людини та нормальної анатомії під час підготовки фахівців із напрямів «Фізична терапія та ерготерапія», «Фізична культура» та «Фізична культура і спорт».

Детальніше »

Вітання з нагоди 1-го вересня – Дня знань!

1 вересня 2021 р.

Шановні викладачі, співробітники,
дорогі студенти, батьки!

Щиро вітаємо Вас з прекрасним святом 1-го вересня – з Днем знань! Цей день завжди хвилюючий, особливий та урочистий.

Детальніше »

Юрій Вірт – найкращий тренер 6-го туру чемпіонату футбольної УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

31 серпня 2021 р.

УПЛ разом із ВО тренерів з футболу проаналізувала підсумки чергового, 6-го туру національного чемпіонату серед клубів елітного дивізіону. Найкращим тренером шостого ігрового дня визнано випускника ЛДУФК Юрія Вірта – наставника «Вереса».

Детальніше »

Віктор Дідух – срібний призер Паралімпіади-2020 з настільного тенісу

ПАРАЛІМПІАДА-2020. Настільний теніс 

30 серпня 2021 р.

У Токіо, де тривають XVІ літні Паралімпійські ігри-2020, сьогодні, 30-го серпня, завершилися особисті змагання з настільного тенісу. У турнірі чоловіків (клас вісім) срібну медаль здобув випускник ЛДУФК Віктор Дідух. У фінальному протистоянні львів’янин поступився китайцю Чжао Шуай.

Детальніше »

Гол Олексія Гуцуляка підняв «Дніпро-1» у трійку лідерів УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

30 серпня 2021 р.

Упродовж трьох попередніх днів, з 27-го по 29-го серпня 2021 року, було зіграно поєдинки шостого туру ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету.

Детальніше »

Юлія Джима здобула друге «срібло» літнього чемпіонату світу з біатлону

БІАТЛОН. Літній чемпіонат світу-2021 

30 серпня 2021 р.

Завершився чемпіонат світу 2021 року з літнього біатлону. У заключний день світового форуму було розіграно нагороди у гонках переслідування. У змаганнях серед жінок свою другу срібну медаль здобула магістрантка ЛДУФК Юлія Джима.

Детальніше »

Всеукраїнський шаховий фестиваль «Кубок трьох королів» об’єднав понад 100 учасників (Фото)

29 серпня 2021 р.

У Винниках на базі комплексу «Гетьман» у четвер, 26 серпня, відбувся Всеукраїнський шаховий турнір «Кубок трьох королів», приурочений 30-й річниці України. Одним із співорганізаторів заходу був ЛДУФК.

Детальніше »

Юлія Джима – в ТОП-5 у спринті літнього чемпіонату світу з біатлону

БІАТЛОН. Літній чемпіонат світу-2021 

29 серпня 2021 р.

Магістрантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юлія Джима (на фото) показала п’ятий результат у спринтерській гонці на 7.5 км зі стрільбою на двох вогневих рубежах літнього чемпіонат світу 2021 року збіатлону, що триває у чеському Нове-Мєсто. Аспірантка нашого вишу Олена Білосюк-Підгрушна фінішувала на 14-й позиції. Доля золота в жіночому спринті чемпіонату світу-2021 з літнього біатлону визначилася дуже рано.

Детальніше »

Віктор Дідух зіграє у фіналі турніру з настільного тенісу Паралімпіади-2020

ПАРАЛІМПІАДА-2020 

29 серпня 2021 р.

Випускник нашого Університету Віктор Дідух напередодні, 28-го серпня, пробився у фінал змагань з настільного тенісу в одиночному розряді чоловіків на XVІ літніх Паралімпійських іграх-2020, що тривають у Токіо.

Детальніше »

Юлія Джима – срібний призер літнього чемпіонату світу з біатлону у суперспринті

БІАТЛОН. Літній чемпіонат світу-2021 

28 серпня 2021 р.

У чеському Нове-Мєсто триває чемпіонат світу 2021 року з літнього біатлону. Напередодні, 27-го серпня, було розіграно нагороди у суперспринті. У змаганнях серед жінок срібну медаль, першу для України на турнірі, здобула магістрантка нашого Університету Юлія Джима.

Детальніше »

Андрій Демчук на Паралімпіаді-2020 вдруге посів четверте місце

ПАРАЛІМПІАДА-2020 

28 серпня 2021 р.

У Токіо тривають змагання XVІ літніх Паралімпійських ігор-2020. Напередодні, 27-го серпня, у турнірі з фехтування на візках випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Демчук вдруге зупинився за крок до медального подіуму. Розпочали свої виступи в столиці Японії й двоє інших представників нашого вишу – Віктор Дідух (настільний теніс) та Сергій Атаманенко (стрільба з лука).

Детальніше »

Анонс футбольних матчів 6-го туру УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

27 серпня 2021 р.

Сьогодні, 27-го серпня, стартує черговий, шостий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Вітання з 50-літтям Янківу Ігорю Тарасовичу!

ЮВІЛЯРИ 

27 серпня 2021 р.

Сьогодні, 27-го серпня, свій 50-літній ювілей відзначає доцент кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, автор близько 40 наукових та навчально-методичних праць, кандидат у майстри спорту з шахів, переможець і призер всеукраїнських та міжнародних змагань – Янків Ігор Тарасович, який уже понад чверть століття працює в нашому виші!

Детальніше »

На вихідні відбудеться Відкритий чемпіонат СК «СКІФ» ЛДУФК з пауерліфтингу

ПАУЕРЛІФТИНГ 

26 серпня 2021 р.

Найближчими вихідними, 28-го і 29-го серпня, відбудеться Відкритий чемпіонат спортивного клубу «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу, співорганізатором якого є кафедра атлетичних видів спорту нашого вишу. Змагання, що відбудуться за підтримки Львівської міської ради, прийматиме Універсальний манеж стадіону СКІФ нашого Університету, що розташований у місті Лева за адресою – вулиця Черемшини, 17.

Детальніше »

Андрій Демчук зупинився за крок до «бронзи» Паралімпіади-2020

ПАРАЛІМПІАДА-2020. Фехтування на візках 

26 серпня 2021 р.

У Токіо напередодні, 25-го серпня, розпочалися змагальні будні XVІ літніх Паралімпійських ігор-2020. Одним з перших стартував турнір з фехтування на візках, де лише одного удару забракло випускнику Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, 33-річному Андрію Демчуку, аби вибороти бронзову медаль в особистій першості серед шаблістів. Паралімпійські змагання майстрів фехтування на візках у столиці Японії тривають на доріжках арени «Макухарі Мессе».

Детальніше »

Вітання з 50-літтям Вишневецькому Сергію Михайловичу!

ЮВІЛЯРИ 

26 серпня 2021 р.

Сьогодні, 26-го серпня, свій 50-літній ювілей відзначає викладач кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, майстер спорту з карате, призер чемпіонатів і кубків України, суддя національної категорії – Вишневецький Сергій Михайлович, який уже майже чверть століття працює в нашому виші! Висловлюємо Вам щиросердечні вітання та подяку за багаторічну й високоефективну педагогічно-викладацьку, тренерську і наукову діяльність!

Детальніше »

У Токіо запалав вогонь XVІ літньої Паралімпіади-2020

ПАРАЛІМПІАДА-2020 

25 серпня 2021 р.

У той час, коли Україна напередодні, 24-го серпня, святкувала 30-ту річницю Незалежності своєї держави, на Олімпійському стадіоні в Токіо відбулася церемонія відкриття XVІ літніх Паралімпійських ігор-2020.

Детальніше »

Завтра відбудеться Всеукраїнський шаховий турнір «Кубок трьох королів»

ШАХИ 

25 серпня 2021 р.

З нагоди 30-річчя відновлення української держави завтра, 26-го серпня, Винники прийматимуть Всеукраїнський шаховий турнір «Кубок трьох королів», що відбудеться за підтримки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Турнір проводиться з метою розвитку і популяризації шахів на Львівщині та Україні, вирішення освітніх завдань, вдосконалення спортивної майстерності, виконання учасниками третього і четвертого шахових розрядів.

Детальніше »

Огляд матчів п’ятого туру чемпіонату УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

24 серпня 2021 р.

Напередодні, 23-го серпня, матчем «Львів» – «Інгулець» завершився п’ятий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Вітання з ювілейною, 30-ю річницею Незалежності України!

24 серпня 2021 р.

Найщиріші привітання працівникам і студентам ЛДУФК з нагоди 30-ї річниці Великого Національного Свята – Дня Незалежності України, яке відтворює багатовікове прагнення нашого народу до втілення в життя ідеї створення своєї Держави!

Детальніше »

Іван Желізко та Олексій Сич отримали виклик до молодіжної збірної України з футболу

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

23 серпня 2021 р.

Оголошено список гравців молодіжної збірної України U-21 з футболу для підготовки до матчів відбірного турніру чемпіонату Європи 2023 року з командами одноліток із Сербії та Вірменії. Серед запрошених й двоє студентів ЛДУФК.

Детальніше »

Анонс футбольних матчів п’ятого туру УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

20 серпня 2021 р.

Сьогодні, 20-го серпня, стартує черговий, п’ятий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Гол Тараса Завійського вивів «Десну» в одноосібні лідери УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

19 серпня 2021 р.

18-го серпня, матчем «Інгулець» – «Динамо» завершився IV тур чемпіонату України з футболу за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету, а головними тренерами «Вереса» та «Маріуполя» працюють Юрій Вірт і Остап Маркевич.

.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Троян Тетяні Євдокимівні!

ЮВІЛЯРИ 

19 серпня 2021 р.

Сьогодні, 19-го серпня, свій Поважний Ювілей відзначає старший лаборант кафедри гімнастики ЛДУФК, добра та чуйна і завжди привітна й по-справжньому прекрасна Людина з великої літери – Троян Тетяна Євдокимівна, яка практично усю свою багатолітню трудову діяльність присвятила нашому вишу! Висловлюємо Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну сумлінну працю, упродовж якої Ви зарекомендували себе, як справжній висококваліфікований професіонал своєї справи.

Детальніше »

Алла Черкасова нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ОЛІМПІАДА – 2020 

18 серпня 2021 р.

Напередодні, 17-го серпня, українські медалісти ХХХІІ літніх Олімпійських ігор зі своїми тренерами отримали чергову приємну нагоду зустрітися разом. З успішним виступом на Іграх-2020 їх привітав Президент України Володимир Зеленський.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ