Вітання колективу ЛДУФК з Днем Конституції України!

Найщиріші привітання колективу нашого Університету з нагоди Дня Конституції України – Основного Закону нашої Держави, який було ухвалено 26 років тому – 28-го червня 1996 року на п’ятій сесії Верховної Ради України другого скликання.

Детальніше »

Увага! У ЛДУФК відбувається реєстрація на творчі конкурси

У ЛДУФК відбувається реєстрація на творчі конкурси та на індивідуальну усну співбесіду (індивідуальна усна співбесіда тільки для пільгових категорій) для здобуття ступеня «Бакалавр» на основі ПЗСО, реєстрація здійснюється ЗА ПОСИЛАННЯМ!

Детальніше »

Увага! Інформація для студентів ЗВО спортивного профілю України

ЛДУФК запрошує студентів усіх форм навчання закладів вищої освіти України, які не можуть з тих чи інших причин в даний час навчатися у своїх ЗВО, приєднатися до навчального процесу нашого університету, який поновлюється з 14 березня 2022 року.

Детальніше »

Заклик підтримати Збройні сили України!

У цей найважчий для усього українського народу час, ректорат ЛДУФК звернувся до професорсько-викладацького складу та усіх працівників, студентів і випускників університету із закликом фінансово допомогти Збройним силам України.

Детальніше »

Аспірантів ЛДУФК запрошують на лекцію професора Бориса Михайлова

АСПІРАНТУРА 

28 червня 2022 р.

Завтра, 29-го червня, у рамках лекторію для аспірантів ЛДУФК буде прочитана чергова лекція. Лектор – Борис Володимирович Михайлов, доктор медичних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти, професор кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології Національного університету охорони здоров’я України імені Платона Лукича Шупика. Коло наукових інтересів професора Бориса Володимировича Михайлова – проблеми психотерапії, психіатрії, нейрофізіології, медичної психології.

Детальніше »

Віктор Плотніков здобув чемпіонський пояс WBU у професійному боксі

ПРОФЕСІЙНИЙ БОКС 

27 червня 2022 р.

У Дессау відбувся вечір професійного боксу, в центральному бою якого за чемпіонський пояс WBU у першій середній вазі (до 69,9 кг) в рингу зустрілися володар титулу, місцевий 37-річний боксер Ронні Габель та 44-річний українець Віктор Плотніков – випускник кафедри фехтування, боксу і національних одноборств ЛДУФК.

Детальніше »

П’ятиборець Юрій Ковальчук зупинився за крок до медалі молодіжного Євро-2022

CУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. Євро-2022 

27 червня 2022 р.

У Барселоні завершився чемпіонат Європи 2022 року з сучасного п’ятиборства серед молоді вікової категорії U-21. У складі збірної України виступали й двоє студентів ЛДУФК – Ольга Клуннікова та Юрій Ковальчук.

Детальніше »

Анна Петрик зіграла за збірну України з футболу у грі відбору ЧС-2023 з Шотландією

ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ. Чемпіонат світу-2023 

25 червня 2022 р.

Національна жіноча збірна України з футболу в Ряшеві зіграла проти команди Шотландії матч кваліфікації чемпіонату світу-2023. У складі «синьо-жовтих» усі 90 хвилин відіграла 24-річна Анна Петрик випускниця кафедри футболу ЛДУФК, яка на клубному рівні виступає за найсильнішу команду Ісландії «Брейдаблік».

Детальніше »

Результати голосування Вченої ради ЛДУФК імені Івана Боберського від 23-го червня 2022 року

ВЧЕНА РАДА ЛДУФК 

24 червня 2022 р.

23-го червня, в онлайн-режимі відбулася Вчена рада Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, упродовж якої відбулося голосування на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.

Детальніше »

Юрій Ковальчук замкнув ТОП-6 фіналу молодіжного Євро-2022 з сучасного п’ятиборства

CУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. Євро-2022 

24 червня 2022 р.

У Барселоні, де триває чемпіонат Європи 2022 року з сучасного п’ятиборства серед молоді вікової категорії U-21, напередодні, 24-го червня, відбувся фінал особистої першості у чоловіків. Безпосередню боротьбу за нагороди вів й студент III курсу кафедри стрільби і технічних видів спорту ЛДУФК, майстер спорту міжнародного класу Юрій Ковальчук.

Детальніше »

Ольга Радзімовська і Христина Сікута – лауреати Міжнародної наукової конференції з проблем харчування людства

КОНФЕРЕНЦІЇ 

24 червня 2022 р.

У Національному університеті харчових технологій (м. Київ) у квітні–травні 2022 року відбулася 88-а за ліком Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів i студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті». Серед учасників заходу були й представники ЛДУФК.

Детальніше »

На стадіоні СКІФ відбувся Всеукраїнський «Легкоатлетичний турнір на підтримку ЗСУ»

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

24 червня 2022 р.

На бігових доріжках та в секторах для стрибків у висоту й довжину стадіону СКІФ навчально-спортивного комплексу нашого вишу відбувся Всеукраїнський «Легкоатлетичний турнір на підтримку Збройних Сил України».

Детальніше »

У Брюсселі відбувся ХI Форум атлетів ЄОК

НОК УКРАЇНИ 

23 червня 2022 р.

У Брюсселі завершився Форум атлетів ЄОК. Україну представляли голова Комісії атлетів НОК України Ольга Саладуха та члени Комісії Ганна Різатдінова, Ілля Кваша та випускник ЛДУФК, член комісії атлетів НОК України Дмитро Мицак

Детальніше »

Євросоюз студентів підтримав надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС

МІНМОЛОДЬСПОРТУ УКРАЇНИ 

23 червня 2022 р.

Європейський союз студентів прийняв Резолюцію Української асоціації студентів щодо надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС. Сьогодні стартує саміт , де Україні мають надати статус кандидата на членство.

Детальніше »

Юрій Ковальчук – у фіналі молодіжного Євро-2022 з сучасного п’ятиборства

CУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. Євро-2022 

23 червня 2022 р.

У Барселоні триває чемпіонат Європи 2022 року з сучасного п’ятиборства серед молоді. У складі збірної України на континентальному форумі виступає й студент третього курсу кафедри стрільби і технічних видів спорту нашого Університету, майстер спорту України міжнародного класу Юрій Ковальчук.

Детальніше »

Вітання колективу ЛДУФК з нагоди Міжнародного Олімпійського дня!

ОЛІМПІЗМ 

23 червня 2022 р.

Найщиріші привітання колективу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з нагоди 128-ї річниці заснування МОК та 74-ї річниці проведення Олімпійського дня!

Детальніше »

Шпажистки Яна Шемякіна і Юлія Свистіль – бронзові призерки Євро-2022

ФЕХТУВАННЯ. Євро-2022 

22 червня 2022 р.

В Анталії сьогодні, 22-го червня, завершується чемпіонат Європи 2022 року з фехтування. А напередодні жіноча збірна України, у складі якої виступали й дві випускниці ЛДУФК – Яна Шемякіна та Юлія Свистіль, виборола бронзовий комплект нагород у командному турнірі шпажисток.

Детальніше »

Представники ЛДУФК – учасники Міжнародної наукової конференції з йоги, харчування та здоров’я

КОНФЕРЕНЦІЇ 

22 червня 2022 р.

21-го червня відбулася Міжнародна конференція з йоги, харчування та здоров’я. Організатори: Міжнародний інститут досліджень і освіти Манав Рахна (Індія), Університет Аль-Кадісія (Ірак), Директорат освіти провінції Аль-Діванія (Ірак) та Коледж фізичного виховання і спорту (ОАЕ).

Детальніше »

Збірна України U-21 з футболу в плей-оф відбору Євро-2023 зіграє зі словаками

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

22 червня 2022 р.

Молодіжна збірна України з футболу U-21, у складі якої в попередніх іграх кваліфікації ЧЄ-2023 грали й четверо студентів ЛДУФК – Олексій Сич, Максим Хлань, Остап Притула та Іван Желізко, у раунді плей-оф відбору зіграє проти одноліток зі Словаччини.

Детальніше »

Віталій Радевич зіграє за студентську збірну України на чемпіонаті світу-2022 з футзалу

ФУТЗАЛ. Студентський чемпіонат світу-2022 

21 червня 2022 р.

18-24 липня в Бразі та Гімарайнші проходитимуть поєдинки 17-го за ліком чемпіонату світу-2022 з футзалу серед студентських команд. Гратиме на планетарному форумі й збірна України, одним з лідерів якої є Віталій Радевич – магістрант кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Олександр Гриців – переможець Міжнародного Кубку «Acropolis men» з боксу

БОКС 

21 червня 2022 р.

В Афінах завершився престижний міжнародний боксерський турнір «Acropolis men». У найважчій ваговій категорії (понад 92 кг) тріумфував Олександр Гриців (на фото – зліва) – випускник кафедри фехтування, боксу і національних одноборств ЛДУФК.

Детальніше »

У ЛДУФК відбувся перший захист дисертації за новим Порядком

НАУКА 

20 червня 2022 р.

17 червня у ЛДУФК відбувся перший захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії згідно з нормативами визначеними Постановою Кабінету Міністрів України №44 від 12-го січня 2022 року «Про затвердження Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії».

Детальніше »

Анна Петрик зіграє за збірну України з футболу у двох червневих матчах відбору ЧС-2023

ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ. Чемпіонат світу-2023 

20 червня 2022 р.

Національна жіноча збірна України з футболу, в складі якої грає й 24-річна Анна Петрик – випускниця ЛДУФК, яка на клубному рівні виступає за «Брейдаблік», проводить у Польщі навчально-тренувальний збір у межах підготовки до двох червневих кваліфікаційних поєдинків ЧС-2023.

Детальніше »

Уряд доручив відновити проведення спортивних змагань в Україні без глядачів

МІНМОЛОДЬСПОРТУ УКРАЇНИ 

18 червня 2022 р.

Напередодні, 17-го червня, під час засідання Кабінету Міністрів України прийнято протокольне рішення щодо організації та проведення спортивних змагань в Україні в умовах воєнного стану. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Детальніше »

Наталія Сороколіт – спікер Всеукраїнського семінару «Освітня галузь «Фізична культура»: змінюємося разом з НУШ» (Відео)

КОНФЕРЕНЦІЇ 

18 червня 2022 р.

16 червня відбувся Всеукраїнський семінар-практикум педагогічних, науково-педагогічних працівників галузі «Фізична культура», управлінців, методистів центрів професійного розвитку та працівників інститутів післядипломної педагогічної освіти, які здійснюють методичний супровід предмету «Фізична культура».

Детальніше »

Квінтет фехтувальників ЛДУФК стартує на Євро-2022

ФЕХТУВАННЯ. Євро-2022 

17 червня 2022 р.

В Анталії сьогодні, 17-го червня, стартує чемпіонат Європи 2022 року з фехтування. У складі збірної України нагороди головного старту року виборюватимуть й представники ЛДУФК – студент Даниїл Гойда та випускники Яна Шемякіна, Юлія Свистіль, Клод Юнес і Ростислав Герцик.

Детальніше »

Побачив світ другий випуск наукового збірника «Українська тіловиховна традиція»

17 червня 2022 р.

На початку червня цього року, не зважаючи на складний для України час, побачив світ другий випуск наукового збірника «Українська тіловиховна традиція» (перший з’явився 2020 р.). Головним редактором наукового збірника є доктор історичних наук, доцент кафедри олімпійської освіти ЛДУФК Андрій Сова.

Детальніше »

Троє веслувальниць ЛДУФК змагатимуться на молодіжному Євро-2022

ВЕСЛУВАННЯ. Євро-2022 (U-23) 

17 червня 2022 р.

23-го червня у Белграді стартує чемпіонат Європи 2022 року з веслування на байдарках і каное серед юніорів і молоді віком до 23 років – 2022 ECA Junior and U23 Canoe Sprint European Championships. Право виступати у складі молодіжної збірної України в столиці Сербії вибороли й три студентки ЛДУФК.

Детальніше »

Два матчі відбору на ЧС-2023 у червні жіноча збірна України з футболу зіграє в Польщі

ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ. Чемпіонат світу-2023 

16 червня 2022 р.

Визначено місце проведення двох червневих матчів жіночої збірної України з футболу, в складі якої грає й Анна Петрик – студентка кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, у відбірному турнірі чемпіонату світу 2023 року.

Детальніше »

Українські спортсмени до XVІ літнього ЄЮОФ-2022 готуватимуться у Словаччині

НОК УКРАЇНИ 

16 червня 2022 р.

Національний олімпійський комітет Словаччини організує тренувальний табір для українських спортсменів перед XVІ літнім ЄЮОФ – 2022, який з 24-го по 30-те липня прийматиме Банська Бистриця.

Детальніше »

Клод Юнес: «Мотивацію гідно змагатися нам дають захисники із ЗСУ»

ФЕХТУВАННЯ. Євро-2022 

16 червня 2022 р.

Напередодні чемпіонату Європи-2022 з фехтування, який стартує завтра, 17-го червня, в турецькій Анталії, лідер команди рапіристів, випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Клод Юнес розповів про підготовку, мотивацію та головне завдання вітчизняних мушкетерів на майбутніх змаганнях континентального рівня у Туреччині. За його словами тренувальні збори проходили дуже продуктивно і наша команда заряджена на перемогу.

Детальніше »

Антоніо Робустеллі прочитав цикл лекцій для аспірантів ЛДУФК

АСПІРАНТУРА 

15 червня 2022 р.

Напередодні, 14-го червня 2022 року, завершився цикл лекцій для аспірантів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського на тему «Basics of High Performance Theory» від Антоніо Робустеллі – магістра прикладних спортивних наук (Університет Вустера, Великобританія).

Детальніше »

Збірна України U-21 з футболу дізналася потенційних суперників по плей-оф відбору Євро-2023

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

15 червня 2022 р.

Молодіжна збірна України з футболу U-21, у складі якої в попередніх іграх грали й четверо студентів ЛДУФК, напередодні, 14-го червня, дізналася усіх потенційних суперників по раунду плей-оф кваліфікації Євро-2023.

Детальніше »

Українські спортсмени бойкотуватимуть змагання у разі допуску до них росіян і білорусів

МІНМОЛОДЬСПОРТУ УКРАЇНИ 

15 червня 2022 р.

У разі допуску спортсменів з росії та білорусі до участі у міжнародних змаганнях українські атлети готові блокувати їхні виступи та бойкотувати такі турніри. Про це заявив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт під час онлайн-наради з всеукраїнськими федераціями з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Детальніше »

Завтра відбудеться відкрите тренування з настільного тенісу Віктора Дідуха

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС 

14 червня 2022 р.

15-го червня, пройде відкрите тренування з пінг понгу. Заняття проведе чемпіон XV літніх Паралімпійських ігор-2016, заслужений майстер спорту, чемпіон Євро-2015, заслужений тренер України, наш випускник Віктор Дідух.

Детальніше »

Вероніка Марченко зупинилася за крок від «бронзи» Євро-2022 зі стрільби з лука

СТРІЛЬБА З ЛУКА. Євро-2022 

14 червня 2022 р.

У Мюнхені завершився чемпіонат Європи-2022 зі стрільби з лука. Участь у форумі в складі національної збірної України брали й троє випускників нашого вишу: Вероніка Марченко, Соломія Гнип та Сергій Атаманенко.

Детальніше »

Всеукраїнський семінар-практикум «Освітня галузь «Фізична культура»: змінюємося разом з НУШ»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

14 червня 2022 р.

Викладачів та аспірантів ЛДУФК запрошують до участі у Всеукра- їнському семінарі-практикумі для фахівців освітньої галузі «Фізична культура» «Освітня галузь «Фізична культура»: змінюємося разом з НУШ», який відбудеться у четвер, 16-го червня 2022 року, о 14:00 в режимі онлайн.

Детальніше »

Каратека Катерина Крива надала своє «золото» Євро-2017 для аукціону World Sports For Ukraine

КАРАТЕ 

13 червня 2022 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, одна з найкращих каратек України Катерина Крива заради допомоги Збройним Силам України надала свою золоту медаль чемпіонату Європи-2017 для аукціону World Sports For Ukraine на міжнародному майданчику eBay. Початкова ставка золотої нагороди континентального форуму, яку Катерина Крива виборола на Євро-2017 в турецькому місті Коджаелі, становить $ 5000.

Детальніше »

Іван Желізко та Олексій Сич допомогли збірній України U-21 виграти заключну гру відбору Євро-2023

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

13 червня 2022 р.

Молодіжна збірна України з футболу U-21 напередодні, 12-го червня, зіграла свій останній матч кваліфікації чемпіонату Європи-2023. У гостьовому поєдинку проти одноліток із Вірменії «синьо-жовті» здобули перемогу з рахунком 2:0.

Детальніше »

Сергій Гаравський: «Попри війну в країні, нам вдалося зберегти кістяк збірної»

ФЕХТУВАННЯ. Євро-2022 

13 червня 2022 р.

З 17-го по 22-ге червня в турецькій Анталії проходитиме чемпіонат Європи-2022 з фехтування. Відкриють континентальний форум чоловіки-рапіристи. На чотири місця в команді претендують семеро рапіристів. Серед них четверо представників ЛДУФК – четвертокурсник Даниїл Гойда, магістрант Максим Гаравський та випускники Клод Юнес і Ростислав Герцик. А старшим тренером збірної рапіристів є Сергій Гаравський, який диплом про вищу освіту здобув у стінах нашого вишу.

Детальніше »

Сергій Бубка: «Наш прапор повинен підійматися, а гімн має й надалі лунати по всьому світу»

ЄОК 

12 червня 2022 р.

Президент НОК України, член МОК, олімпійський чемпіон Сеулу-1988 зі стрибків з жердиною Сергій Бубка виступив з промовою на 51-й Генеральній Асамблеї Європейських олімпійських комітетів, що тривала упродовж двох попередніх днів, 10-го і 11-го червня, в столиці Північної Македонії місті Скоп’є.

Детальніше »

Вперше у все-німецькому 102.Katholikentag у Штутгарті була представлена Україна

ХОРЕОГРАФІЯ 

11 червня 2022 р.

Проєкт «Ремінсценції.UA» презентував німецькому глядачу ТанцТеатр «Життя», в якому активну участь брали студенти кафедри хореографії та мистец- твознавства (завідувач – професорка Валентина Сосіна) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Збірна України U-21 з трьома футболістами ЛДУФК у складі зіграла внічию з Францією гру відбору Євро-2023

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

10 червня 2022 р.

Молодіжна збірна України з футболу U-21 напередодні, 9-го червня, зіграла свій передостанній матч кваліфікації чемпіонату Європи-2023. У поєдинку проти збірної Франції у складі «синьо-жовтих» зіграли й три студенти ЛДУФК.

Детальніше »

Завтра відбудеться Кубок Федерації боксу міста Львова

БОКС 

10 червня 2022 р.

11-го червня стартує ІІІ Кубок Федерації боксу міста Львова, який цьогоріч пройде під гаслом «Бокс заради Перемоги». Під час турніру, організаторами якого є Львівська обласна федерація боксу і Федерація боксу міста Львова, проведуть збір коштів для потреб ЗСУ.

Детальніше »

Вадим Гутцайт: «З Україною Європа стане ще сильнішою»

МІНМОЛОДЬСПОРТУ УКРАЇНИ 

9 червня 2022 р.

Напередодні засідання Європейської Ради Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт від імені спортивної спільноти України закликав лідерів країн-членів Європейського Союзу надати Україні статус кандидата на вступ до ЄС.

Детальніше »

«У вихорі «третьої спроби». Спогади про Студентське братство ЛДІФК (1989–1992 рр.)»

НАШІ ВИДАННЯ 

9 червня 2022 р.

Вийшло друком науково-популярне видання «У вихорі «третьої спроби». Спогади про Студентське братство ЛДІФК (1989–1992 рр.)». Автор – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, завідувач кафедри олімпійської освіти ЛДУФК Ярослав Володимирович Тимчак.

Детальніше »

Квартет футболістів ЛДУФК долучився до перемоги збірної України U-19 у заключній грі еліт-раунду Євро-2022

ФУТБОЛ. Євро-2022 (U-19) 

8 червня 2022 р.

Юнацька збірна України U-19 з футболу у заключному матчі еліт-раунду кваліфікації чемпіонату Європи-2022 здобула вольову перемогу над однолітками з Нідерландів. З перших хвилин гри вийшли й четверо студентів нашого Університету.

Детальніше »

11-го червня відбудеться відкрите тренування важкоатлета Богдана Гози

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

8 червня 2022 р.

11-го червня відбудеться відкрите тренування студента ЛДУФК, чинного чемпіона та рекордсмена світу серед юніорів, майстра спорту міжнародного класу Богдана Гози та його наставника, випускника нашого вишу, заслуженого тренера України Андрія Гентоша.

Детальніше »

Павло Коростильов здобув друге «срібло» етапу Кубку світу з стрільби кульової у Баку

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА. Кубок світу-2022 

7 червня 2022 р.

Завершився черговий етап Кубку світу з стрільби кульової сезону-2022. У змаганнях в стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 метрів серед чоловічих команд срібну медаль виборола збірна України, в складі якої виступав й випускник ЛДУФК.

Детальніше »

В Україні створено проект «Янголи спорту – реквієм за загиблими спортсменами»

МІНМОЛОДЬСПОРТУ УКРАЇНИ 

7 червня 2022 р.

Спортивний комітет України спільно з Міністерством молоді та спорту створили проект «Янголи спорту – реквієм за загиблими українськими спортсменами». Янголи спорту – вони загинули, щоби жили ми... Їхні імена вже вписані в історію та мають закарбуватися в серці кожного українця. Вічна слава і вічна шана Героям України! Завжди пам’ятаймо, якою ціною виборюємо перемогу...

Детальніше »

Троє футболістів ЛДУФК допомогли збірній України U-21 обіграти Північну Македонію у грі відбору Євро-2023

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

6 червня 2022 р.

Молодіжна збірна України з футболу U-21 напередодні, 5-го червня, здобула шосту перемогу в кваліфікації чемпіонату Європи-2023, розгромивши у Стамбулі команду Північної Македонії. Свій внесок у звитягу зробили й студенти кафедри футболу нашого Університету.

Детальніше »

Юлія та Павло Коростильови – срібні призери етапу Кубку світу з стрільби кульової у Баку

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА. Кубок світу-2022 

6 червня 2022 р.

У столиці Азербайджану Баку сьогодні, 6-го червня, завершується черговий етап Кубку світу з стрільби кульової сезону-2022. А напередодні відбулися змагання у стрільбі з швидкострільного малокаліберного пістолета серед змішаних команд на дистанції 25 метрів, де срібну медаль вибороли випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Лучниці Вероніка Марченко та Соломія Гнип стартують на Євро-2022

СТРІЛЬБА З ЛУКА. Євро-2022 

6 червня 2022 р.

У німецькому Мюнхені сьогодні, 6-го червня, розпочинається чемпіонат Європи 2022 року зі стрільби з лука, на якому у складі жіночої збірної України змагатимуться й дві випускниці ЛДУФК – Вероніка Марченко і Соломія Гнип.

Детальніше »

Гол Іллі Квасниці врятував збірну України U-19 від поразки в грі еліт-раунду Євро-2022 з сербами

ФУТБОЛ. Євро-2022 (U-19) 

5 червня 2022 р.

Юнацька збірна України U-19 з футболу у другому матчі еліт-раунду кваліфікації чемпіонату Європи-2022 зіграла внічию з однолітками із Сербії. З перших хвилин гри у складі «синьо-жовтих» грали й троє студентів ЛДУФК.

Детальніше »

Олег Царьков і Олександр Галкін – бронзові призери етапу Кубку світу зі стрільби кульової у Баку

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА. Кубок світу-2022 

4 червня 2022 р.

Збірна України завоювала бронзову медаль на черговому етапі Кубка світу з стрільби кульової сезону-2022. «Синьо-жовті» стрілки посіли третє місце в командних змаганнях серед чоловіків у стрільбі з гвинтівки із трьох положень на дистанції 50 метрів.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Лібович Надії Петрівні!

ЮВІЛЕЇ 

4 червня 2022 р.

Сьогодні, 4-го червня, ювілей відзначає старший викладач ЛДУФК, автор / співавтор понад 60-ти наукових праць та методичного посібника, а головне, чудова викладачка – Лібович Надія Петрівна – випускниця нашого вишу!

Детальніше »

За 100 днів війни українці здобули на спортивному фронті 619 медалей

МІНМОЛОДЬСПОРТУ УКРАЇНИ 

3 червня 2022 р.

Українці – нація переможців. За 100 днів з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну наші спортсмени і спортсменки вибороли 619 медалей – 296 золотих, 176 срібних та 147 бронзових. Про це повідомив міністр молоді та спорту України – олімпійський чемпіон Барселони-1992 Вадим Гутцайт. Слава Україні! Слава Героям! Слава ЗСУ! Слава нашим спортсменам!

Детальніше »

Євгену Приступі та Євгену Імасу присвоєно звання Почесних професорів Колегіум Хуманум

3 червня 2022 р.

За вагомий внесок у розвиток українсько-польської співпраці в галузі спортивної медицини і фізичного виховання титул Почесного професора Колегіум Хуманум Варшавського Університету Менеджменту надано ректору ЛДУФК Євгену Приступі.

Детальніше »

Олексій Сич та Іван Желізко допомогли збірній України U-21 розгромити Фарери у грі відбору Євро-2023

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

2 червня 2022 р.

Молодіжна збірна України з футболу U-21 напередодні, в перший календарний день літа, здобула п’яту перемогу в кваліфікації чемпіонату Європи-2023, обігравши у гостях команду Фарерських островів.

Детальніше »

Троє футболістів ЛДУФК допомогли збірній України U-19 виграти першу гру еліт-раунду Євро-2022

ФУТБОЛ. Євро-2022 (U-19) 

2 червня 2022 р.

Юнацька збірна України U-19 з футболу напередодні, 1-го червня, у стартовому матчі еліт-раунду кваліфікації чемпіонату Європи-2022 обіграла однолітків з Норвегії. До звитяги «синьо-жовтих» долучилися й троє студентів кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – захисники Віталій Роман і Марко Сапуга (на фото зліва і справа відповідно) та півзахисник Ілля Квасниця.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Рибак Людмилі Іванівні!

ЮВІЛЯРИ 

2 червня 2022 р.

Сьогодні, 2-го червня, ювілей відзначає доцент кафедри інформатики та кінезіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, автор / співавтор понад 70-ти наукових і навчально-методичних праць Рибак Людмила Іванівна – член Федерації автомобільного спорту України, суддя національної категорії, а головне, висококваліфікований фахівець і добра й чуйна людина, красива в усіх значеннях цього слова жінка та прекрасна дружина й мати!

Детальніше »

В Україні дозволили проведення спортивних змагань в окремих місцевостях країни

ОФІЦІЙНО 

1 червня 2022 р.

Міністерство молоді та спорту України дозволило проведення спортивних змагань в окремих місцевостях України без присутності глядачів. Також дозволено проведення навчально-тренувальних зборів національних збірних команд України серед спортсменів різних вікових груп.

Детальніше »

Шпажист Віталій Свистіль – срібний призер молодіжного Євро-2022 з фехтування

ФЕХТУВАННЯ. Євро-2022 (U-23) 

1 червня 2022 р.

У Таллінні, завершився чемпіонат Європи з фехтування серед молоді віком до 23 років. У заключний день були розіграні останні три комплекти нагород. Українські шпажисти Нікіта Кошман, Андрій Деркач, Андрій Опанасенко та Віталій Свистіль – студент ЛДУФК – здобули «срібло» командного турніру шпажистів.

Детальніше »

Вадим Гутцайт: «Проти росії та білорусі у спорті запроваджено вже 125 санкцій»

МІНМОЛОДЬСПОРТУ УКРАЇНИ 

1 червня 2022 р.

У галузі спорту проти росії та білорусі було запроваджено вже 125 санкцій. Про це написав у Фейсбуці міністр молоді та спорту України – Вадим Гутцайт. «Уже 125 спортивних санкцій проти росії та білорусі і ми не зупиняємося! Мінмолодьспорт працює над посиленням санкційного тиску на країни, які здійснюють повномасштабну збройну агресію проти України», – зазначив Вадим Маркович.

Детальніше »

Олександр Чижевський: «Вартість найменшого промаху в Глазго буде дуже високою»

ФУТБОЛ. Чемпіонат світу-2022 

31 травня 2022 р.

Випускник ЛДУФК, екс-захисник національної збірної України з футболу Олександр Чижевський, який нині є головним тренером першолігового «Агробізнесу», поділився своїми думками про підготовку збірної України до поєдинку плей-оф відбору чемпіонату світу-2022 із національною командою Шотландії, що відбудеться завтра, 1-го червня, у Глазго.

Детальніше »

Анастасія Горлова і Віталій Вергелес – срібні призери етапу Кубку світу в Познані

ВЕСЛУВАННЯ. Кубок світу-2022 

31 травня 2022 р.

У польському місті Познань минулими вихідними завершився другий етап Кубку світу 2022 року з веслування на байдарках і каное – ICF Canoe-Kayak Sprint World Cup 2022 Poznan Poland. У складі національної збірної України на звітному турнірі три срібні медалі здобули випускники нашого Університету. Дві з них в активі Віталія Вергелеса і одна – в Анастасії Горлової.

Детальніше »

Офіційно: російські війська вже завдали спортивній інфраструктурі України збитків на $110 мільйонів

МІНМОЛОДЬСПОРТУ УКРАЇНИ 

30 травня 2022 р.

З початку вторгнення росії в Україну ворог завдав спортивній інфраструктурі нашої країни збитків на суму приблизно $110 000 000. Про це заявив міністр молоді та спорту України – олімпійський чемпіон Барселони-1992 в командному турнірі з фехтування на шаблях Вадим Гутцайт.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Дуді Оксані Зіновіївні!

ЮВІЛЯРИ 

29 травня 2022 р.

Сьогодні, 29-го травня, свій Ювілей відзначає старший лаборант кафедри біохімії та гігієни Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, неймовірно добра та чуйна Людина і завжди привітна й по-справжньому прекрасна в усіх значеннях цього слова Жінка – Дуда Оксана Зіновіївна, яка працює у нашому виші вже понад два десятки років! З нагоди ювілею Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання.

Детальніше »

Футбольні клуби УПЛ проголосували за проведення чемпіонату України сезону-22/23

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-22/23 

28 травня 2022 р.

Напередодні, 27-го травня, в приміщенні столичного Будинку футболу відбулися Загальні збори учасників Української Прем’єр-ліги, у командах більшості з 16-ти клубів якої грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ