«Агробізнес» Олександра Чижевського перервав свою п’ятиматчеву безвиграшну серію у Першій лізі

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а в «Агробізнесі» з Волочиська, рівненському «Вересі» та «Прикарпатті» з Івано-Франківська головними тренерами працюють Олександр Чижевський, Юрій Вірт і Руслан Мостовий відповідно, які вищу освіту здобули у нашому виші, упродовж трьох попередніх днів, з 23-го по 25-го квітня, було зіграно матчі 23-го туру.

Поєдинок 23-го туру Першої ліги за участю команд із чільної групи, «Вересу» та «Миколаєва», проходив у Млинові в присутності глядачів, які стали свідками видовищного футболу. Особливо їм запам’яталося друге взяття воріт гостей, коли рівняни провели зразкову триходівку. Після фінального свистка головний тренер «Вересу» Юрій Вірт, віддавши належне підопічним, які відсвяткували 11-у звитягу поспіль, похвалив за бойову вдачу миколаївців, які, на його думку, реально претендують на підвищення в класі. Що ж до керманича гостей Іллі Близнюка, то він зазначив, що більш справедливим був би нічийний підсумок.

А от географічні сусіди рівнян, лучани з «Волині», знову на своєму полі втратили важливі пункти. Більше того, їхні суперники з «Альянсу» двічі вели в рахунку, і господарям пощастило врятуватися від поразки, реалізувавши два пенальті.

Ще один поєдинок, в якому з’ясовували стосунки команди, що не приховують свого бажання підвищитися в класі, відбувся вчора, 25-го квітня, у Волочиську. Півфіналісту розіграшу Кубка України, місцевому «Агробізнесу», дуже кортіло перервати п’ятиматчеву безвиграшну серію. І це підопічним Олександра Чижевського у протистоянні з «Оболонню» вдалося, хоча початок матчу був за пивоварами.

У стартовому складі «Агробізнесу» з’явився Артем Дудік, якого в терміновому порядку дозаявили ще перед кубковим півфіналом з київським «Динамо». Впадало в очі, що в середині поля Олександр Чижевський вирішив використовувати єдиного профільного опорника – Артура Думанюка.

У «пивоварів» після довгої паузи в заявку повернувся Павло Лук’янчук. Але при цьому на лавці запасних залишилися і Василь Литвиненко, і Олексій Савченко, і Олександр Батальський, й Ігор Мединський – раніше безальтернативно основні футболісти команди Павла Яковенка.

Уже в дебюті Олексій Майданевич отримав жовту картку за використання ліктя у верховій боротьбі. Він же через хвилину з лишком зробив небезпечний навіс на дальню штангу, який не зміг точно замкнути Артур Мурза. «Оболонь» розпочала поєдинок активніше і явно мала намір не просто відкрити рахунок, але й здобути в цьому виїзді максимальний результат.

Правда поступово господарям вдалося спершу вирівняти хід матчу, а потім і заволодіти ініціативою, втіливши її в забитий гол. Романюк пройшов до лицьової лінії правим флангом, віддав на Дудіка, який поруч знайшов пасом Шаповала. Владиславу вже ніхто не міг перешкодити розстрілювати Фастова з близької відстані – 1:0.

У перерві Яковенко зняв ще й Майданевича, судячи з усього, переживаючи, що один з лідерів команди отримає друге попередження. Втім, «Оболоні» так і не вдавалося створити реальну загрозу біля воріт господарів, які частіше за рахунок підвищеної концентрації, а іноді й ціною жовтих карток гостей зупиняли.

ФУТБОЛ. ПЕРША ЛІГА-2020/2021. 23-й ТУР

«Волинь» – «Альянс» – 2:2
Голи: Оринчак, 40 (пенальті), 81 (пенальті) –
Пісний, 36, Ярошенко, 77.

«Чорноморець» – «ВПК-Агро» – 2:0
Голи: Коркішко, 20 (пенальті), Сухоручко, 82.

«Верес» – «Миколаїв» – 3:1
Голи: Сергійчук, 6, Гегедош, 64, Шестаков, 90 –
Куксенко, 48.

«Авангард» – «Металіст 1925» – 0:1
Гол: Пономар, 60.

«Нива» – «Прикарпаття» – 2:1
Голи: Семенина, 36, Кисленко, 80 – Барчук, 65.

«Гірник-Спорт» – «Кристал» – 3:0
Голи: Тимошенко, 63, Твердохліб, 64, Лукас Вентура, 72.

«Кремінь» – «Полісся» – 0:2
Голи: Коваль, 57, 90+3.