Академічна доброчесність – якість освіти та професіоналізм

Кафедра теорії і методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (завідувачка – професорка Іванна Боднар) в рамках популяризації академічної доброчесності 14-го квітня 2021 року провела відкриту лекцію-семінар на тему «Академічна доброчесність – якість освіти та професіоналізм».

В онлайн заході взяли участь понад 70 осіб студентів та викладачів нашого вишу. Лекцію провела доцент кафедри, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Ольга Римар, яка є членом комісії ЛДУФК з моніторингу якості освіти та успішно прошла онлайн курс «Академічна доброчесність» при студії онлайн-освіти Edera.

Ольга Василівна підготувала інформацію про важливість академічної доброчесності, її вплив на якість освіти, про український досвід розвитку культури академічної доброчесності та про те як можна заохочувати студентів її дотримуватись.

Слухачі мали можливість дізнатись про законодавчі ініціативи щодо дотримання академічної доброчесності в Україні, про акредитаційні процеси освітніх програм та про розроблені заходи у ЛДУФК щодо інформаційно-просвітницької та роз’яснювальної роботи в даному напрямку.

Додамо, що студенти активно долучилися до дискусії та мали можливість отримати відповіді на усі питання.