Академічний день боротьби з раком молочної залози за програмою RITA – Зміни в регіоні (Відео)

У середу, 26-го травня, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбудеться Академічний день боротьби з раком молочної залози в межах Всеукраїнського марафону проєкту «Самодіагностика раку молочної залози в молодих Українок» за програмою RITA – Зміни в регіоні.

З нагоди академічного дня боротьби з раком молочної залози до нашого Університету завітає делегація керівників проекту а також один із провідних онкологів Польщі – доктор Вітольд Ковальскі та заступник Генерального директора з хірургічної роботи Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру доктор Олег Дуда.

Програмою академічного дня боротьби з раком молочної залози передбачено наукові доповіді доктора Вітольда Ковальскі та доктора Олега Дуди. Також доктор Вітольд Ковальскі проводитиме консультації.

З програмою заходів Академічного дня боротьби з раком молочної залози в межах Всеукраїнського марафону проєкту «Самодіагностика раку молочної залози в молодих Українок» за програмою RITA – Зміни в регіоні можна ознайомитися за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ ЗАХОДУ

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ