Акробати ЛДУФК – переможці етапу Кубка світу в Португалії

У португальському місті Порту минулими вихідними відбувся етап Кубка світу 2023 року зі спортивної акробатики. У змаганнях чоловічих четвірок перемогу здобув український квартет, стовідсотково сформований з акробатів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – студента другого курсу Юрія Савки та випускників Тараса Яруша, Станіслава Кукурудза і Юрія Пуша.

Етап Кубка світу зі спортивної акробатики «Maia Fig Acro – 2023», який приймало португальське місто Порту, цього року загалом зібрав понад дві сотні найкращих представників цього прекрасного виду спорту з майже трьох десятків країн усіх континентів.

Традиційно чи не найбільший інтерес у глядачів викликали змагання чоловічих четвірок. Тим вагомішою є перемога в цьому виді програми Кубка світу українського квартету в складі Станіслава Кукурудза, Тараса Яруша, Юрія Пуша та Юрія Савки. Підопічні заслужених тренерів України – Костянтина Кукурудза (викладач кафедри гімнастики нашого Університету, старший тренер збірної України), Галини Бенько та Анжели Бойко (хореограф) – продемонстрували прекрасну програму, яку глядачі вітали шквалом аплодисментів, а прискіплива бригада суддів оцінила найвищими оцінками.

За свою композицію Святослав, Тарас і два Юрія, які є вихованцями ДЮСШ імені Віктора Чукаріна – легенди світової гімнастики та нашого Університету, отримали від арбітрів 28.240 бала.

Оцінку срібних призерів, квартету з Великої Британії (27.640) у складі Вільяма Кларка, Харлі Куртіса-Лауренса, Гаррі Гола та Гектора Кінгхорна, «синьо-жовті» акробати перевершили на 0.600 бала. Трійку призерів доповнила четвірка господарів. Португальці Жоао Телес, Нуно Сантош, Вісенте Колачо і Гонсало Сампайо за свій виступ отримали від арбітрів 26.710 бала.

Нагадаємо, минулого року Святослав Кукурудз, Юрій Пуш, Юрій Савка та Тарас Яруш вибороли «бронзу» на ХІ Всесвітніх іграх-2023, що відбулися в США, у місті Бірмінгем (штат Алабама). За цей результат та інші досягнення їм присвоїли звання заслужених майстрів спорту України.

Тож вітаємо наших акробатів і їхніх тренерів, а також увесь колектив кафедри гімнастики (завідувач – доцент Олег Бубела) нашого Університету з успішним виступом на змаганнях Кубка світу в Порту та бажаємо підкорення нових спортивних вершин найвищого світового рівня!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ