«Активне дозвілля учнів молодших класів»

Вийшов друком методичний посібник «Активне дозвілля учнів молодших класів». Автори – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури нашого Університету Олена Миколаївна Боднарчук, магістр фізичної реабілітації, вчитель фізичної культури багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру «Довіра» комунального закладу Львівської обласної ради Софія-Євгенія Боднарчук і кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри зимових видів спорту нашого Університету Маркіян Васильович Стефанишин.

Боднарчук О.
Активне дозвілля учнів молодших класів : метод. посіб. / Олена Боднарчук, Софія-Євгенія Боднарчук, Маркіян Стефанишин. – Львів : ЛДУФК ім. Івана Боберського, 2022. – 32 с.

ISBN 978-617-7336-95-1

Пропонована розробка містить прості й доступні рухливі ігри для учнів молодших класів та їхніх батьків, бабусь та дідусів, які зроблять відпочинок веселішим, змістовнішим, цікавішим, різноманітнішим. Також надано рекомендації щодо організації домашнього спортивного куточка.

Для студентів та всіх, хто цікавиться активним дозвіллям.

Випусковий редактор Оксана Борис
Редактори Єлизавета Лупиніс, Ольга Громик