Алла Черкасова нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

Напередодні, 17-го серпня, українські медалісти ХХХІІ літніх Олімпійських ігор зі своїми тренерами отримали чергову приємну нагоду зустрітися разом. З успішним виступом на Іграх-2020 в столиці Японії Токіо їх привітав Президент України Володимир Зеленський.

Під час зустрічі Володимир Зеленський також вручив державні нагороди атлетам, які завоювали золоті, срібні та бронзові медалі на Олімпіаді-2020, та їхнім тренерам. Приємно, що серед нагороджених й троє представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Зокрема, випускниця кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) нашого вишу Алла Черкасова (на фото – зліва), яка в Токіо стала бронзовим призером у змаганнях з вільної боротьби серед жінок у ваговій категорії до 68 кг, нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Відзначено й двох представників тренерського цеху – Антона Нікуліна та Євгена Болібруха, які диплом про вищу освіту також здобули у стінах нашого Університету.

Антон Нікулін, який підготував бронзового призера з карате Станіслава Горуну (вагова категорія до 75 кг), нагороджений орденом «За заслуги» IІІ ступеня. А Євгену Білобруху, наставнику срібної призерки у велоперегонах (індивідуальний спринт) Олени Старікової, присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

Ректорат та увесь колектив нашого вишу вітають Аллу Костянтинівну, Антона Володимировича та Євгена Михайловича із заслуженими відзнаками та бажають їм міцного здоров’я, щастя та підкорення нових спортивних висот.