Алла Черкасова нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

Напередодні, 17-го серпня, українські медалісти ХХХІІ літніх Олімпійських ігор зі своїми тренерами отримали чергову приємну нагоду зустрітися разом. З успішним виступом на Іграх-2020 в столиці Японії Токіо їх привітав Президент України Володимир Зеленський.

Під час зустрічі Володимир Зеленський також вручив державні нагороди атлетам, які завоювали золоті, срібні та бронзові медалі на Олімпіаді-2020, та їхнім тренерам. Приємно, що серед нагороджених й троє представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Зокрема, випускниця кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) нашого вишу Алла Черкасова (на фото – зліва), яка в Токіо стала бронзовим призером у змаганнях з вільної боротьби серед жінок у ваговій категорії до 68 кг, нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Відзначено й двох представників тренерського цеху – Антона Нікуліна та Євгена Болібруха, які диплом про вищу освіту також здобули у стінах нашого Університету.

Антон Нікулін, який підготував бронзового призера з карате Станіслава Горуну (вагова категорія до 75 кг), нагороджений орденом «За заслуги» IІІ ступеня. А Євгену Білобруху, наставнику срібної призерки у велоперегонах (індивідуальний спринт) Олени Старікової, присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

Ректорат та увесь колектив нашого вишу вітають Аллу Костянтинівну, Антона Володимировича та Євгена Михайловича із заслуженими відзнаками та бажають їм міцного здоров’я, щастя та підкорення нових спортивних висот.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ