Алла Черкасова завтра змагатиметься на Poland Open-2021 з боротьби

Національна жіноча збірна України з вільної боротьби сьогодні й завтра, 10-го та 11-го червня відповідно, виступить на потужному рейтинговому турнірі у Варшаві – Poland Open-2021. Змагатиметься у столиці Польщі й випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Алла Черкасова.

У складі української команди у Варшаві змагатимуться десять борчинь:

• 50 кг – Оксана Лівач

• 55 кг – Ірина Чихрадзе

• 57 кг – Аліна Грушина, Тетяна Кіт

• 62 кг – Ілона Прокопевнюк, Ірина Коляденко

• 65 кг – Оксана Кухта

• 68 кг – Алла Черкасова, Аліна Бережна

• 72 кг – Алла Белінська

Турнір у ваговій категорії до 68 кг, в якій змагатиметься Алла Черкасова, відбудеться завтра, 11-го червня. Суперницями чемпіонки світу-2018 будуть 16 атлеток, серед яких й українка Аліна Бережна – головна конкурентка в боротьбі за місце у національній команді, яка захищатиме спортивну честь синьо-жовтого прапора на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх-2020 у столиці Японії Токіо.

Додамо, що сьогодні, 10-го червня, у Варшаві, в турнірі вагової категорії до 50 кг змагатиметься ще одна випускниця нашого Університету – Марія Стадник, яка вже багато років на спортивних аренах світу представляє Азербайджан. Серед її суперниць сьогодні буде й львів’янка Оксана Лівач. А загалом у цій вазі за почесні нагороди боротимуться 12 спортсменок.

Додамо, що Poland Open-2021 має велике значення для подальшого календаря турнірів 2021 року. Ці змагання є фінальним етапом для отримання рейтингових балів, що будуть враховані при визначенні чотирьох «сіяних» борчинь на олімпійському турнірі в Токіо, а також допоможуть визначити посів на чемпіонаті світу-2021 в столиці Норвегії Осло, що пройде в жовтні.