Анастасія Ковтун 6-го жовтня може дебютувати у баскетбольній Євролізі

За підсумками кваліфікаційного етапу визначилися всі учасники групового етапу жіночої баскетбольної Євроліги сезону-2021/2022. На першому етапі основної сітки головного континентального турніру для клубних команд Старого Світу сформовано дві групи по вісім команд, які змагатимуться за вихід до чвертьфіналу розіграшу.

Серед учасниць групового етапу будуть і дві українки. У складі турецького «Фенербахче» гратиме лідерка національної збірної України Аліна Ягупова, яку два останні сезони визнавали MVP Євроліги (найкорисніший гравець) саме у складі стамбульського клубу.

А за чеську УСК «Прага» виступає 18-річна студентка кафедри спортивних та рекреаційних ігор (завідувач – доцент Василь Ковцун) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анастасія Ковтун, яка цього сезону має нагоду дебютувати в Євролізі.

Нагадаємо, Анастасія Ковтун (на фото – зліва), яка професійну кар’єру розпочинала у БК «Львів» під керівництвом старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого вишу Ірини Кленіної, дебютувала за УСК «Прага» в минулому сезоні, здобувши перемоги як у чемпіонаті, так і в розіграші Кубка Чехії.

УЧАСНИКИ ГРУПОВОГО ЕТАПУ ЖІНОЧОЇ ЄВРОЛІГИ-2021/2022:

Група «А»: ТТТ «Рига» (Латвія), «Венеція» (Італія), «Латте Монпельє» (Франція), УГМК «Єкатеринбург» (Росія), УСК «Прага» (Чехія), «Сексард» (Угорщина), «Перфумеріас
Авеніда» (Іспанія), МБА «Москва» (Росія);

Група «В»: «Фенербахче» (Стамбул, Туреччина), «Арка» (Гдиня, Польща), «Шопрон» (Угорщина), «Динамо» (Курськ, Росія), «Уні Жирона» (Іспанія), «Фаміла Скіо» (Італія),
«Галатасарай» (Стамбул, Туреччина), «Ланд» (Франція).

Додамо, що матчі групового етапу Євроліги стартують у найближчу середу, 6-го жовтня. По чотири найкращі команди з кожної групи за підсумками турніру в два кола виходять до чвертьфіналу Євроліги. А п’ята та шоста команди з обох груп виходять до чвертьфіналу Єврокубку.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ