Анастасія Матвійок – срібний призер молодіжної першості України зі стрибків у висоту

Упродовж двох днів, 8-го і 9-го червня, в Бахмуті проходив чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед молоді віком до 23 років. Збірна Львівської області завоювала 11 медалей і посіла 12-е місце у командному заліку. У складі нашої команди було й дев’ять студентів кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Четвертокурсниця факультету фізичної культури і спорту Анастасія Матвійок (на фото вище – справа), підкоривши планку на висоті 175 см, посіла друге місце та завоювала срібну медаль в секторі для стрибків у висоту. При цьому переможниці вона поступилася тільки за більшою кількістю використаних спроб. А магістрант цього факультету Віталій Гаюк виборов бронзову нагороду у змаганнях з легкоатлетичного десятиборства.

В естафетному бігу 4х400 м чоловіча команда Львівської області, у складі якої були два студенти ЛДУФК – Олександр Охрімчук та Нікіта Родченков (третій і перший курс факультету фізично культури і спорту відповідно) – завоювала бронзову нагороду.

За крок до медального п’єдесталу в бігу на 3000 м з перешкодами фінішував Станіслав Козак (на фото вище), який посів четверте місце. Відзначимо, що четвертокурсник факультету фізично культури і спорту нашого вишу в цьому забігу встановив особистий рекорд – 9 хвилин 38,08 секунди. А вищезгаданий Нікіта Родченков з результатом 49,09 секунди зайняв п’яте місце у бігу на 400 м.

Студентка другого курсу факультету фізично культури і спорту Юлія Григор’єва (на фото нижче) пробилася до фінального забігу на дистанції 400 м, де була сьомою. Олександр Охрімчук, про якого ми вже згадували вище, посів 11-е місце в бігу на 800 м, а першокурсник факультету фізично культури і спорту Даниїл Гнатів у цій дисципліні показав 12-й результат. Аналогічно виступила у спринтерському бігу на 100 м студентка другого курсу факультету педагогічної освіти Марія Черневич.