Анатолій Горідько – володар Кубка України з важкої атлетики

У Коломиї Івано-Франківської області упродовж чотирьох днів, з 10-го по 13-е листопада, тривав розіграш Кубку України з важкої атлетики пам’яті Олімпійського чемпіона Ігоря Рибака. Успішно на звітному турнірі виступили важкоатлети кафедри атлетичних видів спорту нашого Університету, які у двоєборстві вибороли одне «золото» та два «срібла».

Недосяжним для конкурентів у ваговій категорії до 96 кг став студент четвертого курсу факультету педагогічної освіти ЛДУФК імені Івана Боберського Анатолій Горідько, який посів перше місце із результатом 330 кг у двоєборстві. Новоспечений володар Кубка України у ривку показав 150 кг, а поштовху – 180 кг.

Срібним призером у цій же ваговій категорії став другокурсник факультету фізичної культури і спорту Володимир Марчук, який у сумі двох вправ зібрав 305 кг – 135 кг у ривку та 170 кг у поштовху.

Серед жінок також успішно виступила цьогорічна призерка юніорського Євро (U-20) Ельвіра Борозна. Студентка третього курсу факультету фізичної культури і спорту вдало використавши усі шість спроб та виборола «срібло» у ваговій категорії до 81 кг. Результат Ельвіри у двоєборстві – 197 кг (87 кг у ривку та 110 кг у поштовху).

Зазначимо, що поступилася наша важкоатлетка тільки чинній чемпіонці молодіжного чемпіонату Європи (U-23) Анастасії Маневській із Запоріжжя.