Анна Музичук проведе благодійний сеанс одночасної гри для дітей

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, одна з найсильніших шахісток світу сьогодення (восьмий номер поточного рейтингу ФІДЕ) Анна Музичук, рівно за тиждень, 17-го травня 2022 року, проведе благодійний сеанс одночасної гри для дітей.

Анна Музичук у вівторок, 17-го травня, на платформі Chess.com одночасно зіграє до 15-ти онлайн-партій з дітьми віком до 18-ти років.

Для участі необхідно внести мінімальну пожертву в розмірі $100. За додаткові $50 буде знято спеціальне відео гри учасника.

«Я українка, і кожен українець постраждав від війни. У ці важкі дні ми всі повинні допомагати один одному. Тому я рада, що моя участь у таких заходах може допомогти громадянам України та українським дітям. Я хотіла би підтримати тих, чиє життя й дитинство було знищено», – сказала Анна Музичук.

Додамо, що усі зібрані кошти будуть направлені у фонд «Твоя опора» на допомогу українським дітям, які постраждали від війни.

Нагадаємо, Анна Музичук – одна з найсильніших шахісток світу сьогодення, дворазова чемпіонка світу серед жінок з блискавичних шахів (2014, 2016), чемпіонка світу серед жінок зі швидких шахів (2016), віцечемпіонка світу серед жінок 2017 року.

За матеріалами Відділення НОК України у Львівській області