Антоніо Робустеллі прочитав цикл лекцій для аспірантів ЛДУФК

Напередодні, 14-го червня 2022 року, завершився цикл лекцій для аспірантів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського на тему «Basics of High Performance Theory».

Цикл лекцій для аспірантів нашого Університету був представлений Антоніо Робустеллі – магістр прикладних спортивних наук (Університет Вустера, Великобританія), сертифікований спеціаліст з силової підготовки та кондиціонування (NSCA – Національна асоціація силової підготовки та кондиціонування, США), запрошений лектор у Setanta College (Ірландія) та National Sports Academy (Болгарія).

Від імені Ректорату Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського висловлюємо щиру подяку лектору Антоніо Робустеллі за його сприяння у підготовці аспірантів нашого вишу та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Grazie mille, signor Robustelli!