Антону Литвинцю присвоєно звання Майстра ФІДЕ з шахів

Міжнародна федерація шахів (FIDE) офіційно присвоїла старшому викладачу кафедри стрільби та технічних видів спорту і кафедри олімпійської освіти нашого Університету, кандидату наук з фізичного виховання і спорту, доценту Антону Литвинцю звання майстра ФІДЕ з онлайн-шахів – Arena FIDE Master.

FIDE Online Arena є офіційною ігровою платформою Міжнародної федерації шахів і єдиним шаховим сайтом у світі, де гравці можуть виконувати звання, визнані ФІДЕ.

Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Антона Івановича з присвоєнням звання Майстра ФІДЕ з шахів та бажають йому міцного здоров’я, щастя і успіхів у викладацькій та науковій діяльності й нових звершень у міжнародних шахових баталіях і тренерській роботі!