Артур Чолач гратиме в Канадській хокейній лізі

Напередодні, 30-го червня, відбувся імпорт-драфт Канадської хокейної ліги (CHL), на якому клуби вибирали іноземних гравців. У першій десятці був вибраний один український хокеїст – студент третього курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Артур Чолач.

Команда Канадської хокейної ліги Barrie Colts (Беррі, провінція Онтаріо) обрала Артура Чолача в першому турі під третім номером.

Зазначимо, що третьокурсник факультет післядипломної та заочної освіти Артур Чолач народився у Львові, а ази хокею пізнавав у Новояворівську, в хокейній школі «Галицькі Леви» під керівництвом тренера Михайла Чіканцева.

Сезон-2020/2021 Артур Чолач провів у складі відродженого легендарного київського клубу «Сокіл» і став срібним призером чемпіонату Української хокейної ліги. В фінальній серії плей-оф «соколи» поступилися донецькому «Донбасу».

Додамо, що в сезоні-2020/2021 Артур Чолач дебютував у складі національної збірної України.