Боксери Іван Данча і Назар Куротчин у рамках #OlympicLab навчали дітей навичок лідерства

Простір парку «Піскові озера» у Львові 1-го червня запалили драйвом та енергією випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, знані боксери Іван Данча та Назар Куротчин разом із юними відвідувачами Бібліотеки-філіалу №10 ЦБС для дітей міста Львова. Адже саме там відбувався захід #OlympicLab за модулем «Чат з чемпіонами та навички лідерства».

Саме ці лектори були обрані невипадково, адже Іван Данча – український боксер-аматор, майстер спорту України, чемпіон України з боксу у першій напівсередній вазі, неодноразовий переможець і призер різноманітних міжнародних та національних турнірів. Назар Куротчин – теж не менш титулований боксер. Він – майстер спорту України, п’ятиразовий (!) чемпіон України з боксу у першій найлегшій вазі, учасник ІІ Європейських ігор-2019 у Мінську.

Спортсмени провели для дітей майстер-клас із боксу, показали різні важливі прийоми у цьому виді спорту, розказали про особливості, якими характерний бокс та довели, що ним можуть займатися не лише хлопці, а й те, що у цьому виді спорту є місце для дівчат, назвавши для прикладу імена відомих боксерок.

У захваті від самих спортсменів, усього дійства та того, що можна одягнути справжні професійні рукавиці та спробувати боксувати, діти неохоче прощалися з боксерами.

Приємною крапкою стало отримання подарунків від Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, які Іван Данча та Назар Куротчин вручили кожному учаснику заходу.

 

За матеріалами Відділення НОК України у Львівській області 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ