Борчиня Юлія Ткач – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками лютого

Відділення НОК України у Львівській області на традиційному щомісячному голосуванні членів виконкому обрало найкращого спортсмена Львівщини за підсумками лютого поточного, 2023 року. Переможницею названо випускницю Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, заслуженого майстра спорту з вільної боротьби Юлію Ткач.

Минулого місяця в Александрії (Єгипет) одна з найбільш титулованих українських борчинь, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Юлія Ткач стала переможницею Міжнародного рейтингового турніру з трьох видів боротьби Ibrahim Moustafa – 2023.

Також в лютому уславлена спортсменка на Олімпійській базі в Кончі-Заспі виграла відбірковий турнір на чемпіонат Європи-2023 зі спортивної боротьби і тепер в складі національної збірної України захищатиме спортивну честь синьо-жовтого прапора на континентальному форумі у ваговій категорії до 59 кг. Змагання пройдуть з 17-го по 23-є квітня в Загребі (Хорватія).

Щиро вітаємо Юлію Ткач та її наставників Олександра Ткача і Юрія Копитка з високим визнанням олімпійської спільноти Львіщини!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ