Чемпіонат України з бодібілдингу, фітнесу та бікіні

У Сумах завершився Відкритий чемпіонат України-2021 з бодібілдингу, фітнесу та бікіні WABBA UKRAINE 2021. Серед медалістів звітних змагань вихованки Грибовської Наталії Олександрівни – викладача кафедри фітнесу та рекреації (завідувачка – професор Любов Чеховська) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Загалом на чемпіонаті України 2021 року з бодібілдингу, фітнесу та бікіні змагалися понад 150 спортсменів з 18-ти областей України і команда Києва, а також гості з Ізраїлю, Ірану, Сирії та Туреччини в ростових, вікових і абсолютних категоріях. Їх виступи оцінювали семеро суддів.

Під керівництвом викладача кафедри фітнесу та рекреації Грибовської Наталії Олександрівни були підготовлені три спортсменки, які прийняли участь у категорії фітнес бікіні.

Основна боротьба за звання Чемпіона України відбувалася в трьох Абсолютних категоріях – «MAN PHYSIQUE», «MISS BIKINI» та «MAN BODYBUILDING», де титули та призовий фонд у розмірі 60 000 грн здобули переможці Ігор Глуходід (Суми), Лілія Соломічева (Львів, тренер – Наталія Грибовська) та Роман Вільховецький (Харків).

Також слід відзначити успішні виступи Оксани Молчко (Львів) – четверте місце у категорії фітнес бікіні понад 40 років та Лідії Грабовської (Львів) – п’яте місце у категорії фітнес бікіні до 168 см, яких підготувала Грибовська Наталія Олександрівна.

Вітаємо викладача кафедри фітнесу та рекреації Наталію Грибовську з високими результатами її вихованок на чемпіонаті України та присвоєнням звання судді першої категорії федерації WABBA.

Висловлюємо подяку магістрантці кафедри фітнесу та рекреації Наталії Санжаровській за допомогу у створенні сценічних образів спортсменок.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ