Дмитро Шеремет та Іван Муха – срібні призери чемпіонату України з метання спису

У місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області впродовж трьох днів, з 24-го по 26-е лютого, відбувся Зимовий чемпіонат України 2023 року з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів і юнаків. Представники кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського на звітних змаганнях здобули дві срібні медалі.

За підсумками змагань Зимового чемпіонату України 2023 року з легкоатлетичних метань, який гостинно приймав стадіон Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, у турнірі з метання спису серед юніорів вікової категорії U-20 на другу сходинку медального подіуму зійшов 19-річний львів’янин Іван Муха (на фото вище). У своїй найкращій спробі, другій за ліком, студент третього курсу факультету фізичної культури і спорту нашого Університету метнув спис на 64 м 10 см. Додамо, що цей результат – особистий рекорд Івана.

Зазначимо, що переможцю, 18-річному Денису Крюкову з Корсунь-Шевченківська Черкаської області він програв 59 см. Трійку призерів доповнив 17-річний Антон Нагорняк з Вінниці, якому бронзову медаль приніс результат 63 м 25 см. А загалом у цьому виді змагань у фіналі за нагороди вели боротьбу дев’ять атлетів.

Володарем «срібла» в метанні спису, але серед дорослих, став й випускник нашого вишу, 30-річний Дмитро Шеремет (на фото нижче). У своїй передостанній, п’ятій спробі досвідчений атлет метнув снаряд на 65 м 57 см. Чемпіоном України з результатом 69 м 22 см став 35-річний Микола Калюш з Рівного. Бронзову нагороду виборов 28-річний Юрій Кушнірук із Запоріжжя – 63 м 79 см.

Близьким до медального подіуму був й одногрупник Івана Мухи, 19-річний Віктор Горєлов, який змагався за нагороди у метанні диску серед молоді вікової категорії U-23. У своїй шостій, заключній спробі він показав результат 37 м 03 см, що є його особистим рекордом і в підсумку посів четверте місце. Бронзовому призеру, на рік старшому Костянтину Санкевичу з Миколаєва він поступився 2 м 01 см. А володарями «золота» і «срібла» стали метальники з Черкас – 22-річний Олексій Кирилін (53 м 12 см) та на два роки молодший за нього Владислав Бідненко (42 м 06 см) відповідно.

Додамо, що збірна Львівської області, яку загалом представляли шестеро метальників, у загальнокомандному заліку, набравши 246 очок, замкнула ТОП-10. Цікаво, що перші дві позиції посіли збірні Дніпропетровської та Черкаської областей, які розділив один (!) пункт – 1227 очок проти 1226. Третє місце у команди Києва – 970 балів.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ