Дві золоті медалі Орисі Іжевської у номінації «Квіти з цукру»

Упродовж чотирьох днів, з 9-го по 12-е листопада, у Мінську проходив Міжнародний чемпіонат кондитерського мистецтва у рамках виставки «Продекспо-2021», де було представлено понад 100 робіт професійних кондитерів та кулінарів. Приємно констатувати, що з двома золотими медалями повернулася додому зі столиці Білорусі представниця нашого вишу – доцент Орися Іжевська.

Посеред кондитерів з різних країн, для участі в Міжнародному чемпіонаті кондитерського мистецтва у рамках виставки «Продекспо-2021» у Мінську, зголосилисяй семеро талановитих професіоналів України з цукрового мистецтва. Серед них і доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу (завідувач – професор Марія Паска) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Орися Іжевська.

Дві роботи Орисі Іжевської було представлено у Арт-класі «Композиція квітів з цукру».

У підсумку, Орися Петрівна показала серед учасників чемпіонату найвищий результат – дві золоті медалі у номінації «Квіти з цукру», з чим ми її й вітаємо та бажаємонових творчих здобутків!