Ельвіра Борозна здобула «бронзу» Євро-2021 з важкої атлетики у поштовху

У фінському місті Рованіємі сьогодні, 2-го жовтня, завершується чемпіонат Європи 2021 року з важкої атлетики серед юніорів (U-20) та молоді (U-23) – EWF Junior & U23 Weightlifting Championships. Серед учасників континентального форуму й двоє студентів третього курсу кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Богдан Гоза та Ельвіра Борозна.

Ельвіра Борозна уже завершила свої виступи і повертається додому з нагородою. В останній календарний день першого місяця осені, 30-го вересня, учениця кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента нашого вишу Олександра Товстонога стала бронзовою призеркою у ваговій категорії до 81 кг.

Третій результат Ельвіра показала в змаганнях юніорок у поштовху – 108 кг. Близькою була вона до «бронзи» і в сумі двоєборства, але піднявши 115 кг, їй на жаль не вдалося зафіксувати штангу над головою. У ривку 19-річна українка показала результат 85 кг. У сумі двоєборства в Ельвіри вийшло 193 кг – четверте місце. Відставанням від бронзової призерки, словачки Лєнки Зембової склало 6 кг. А перемогу здобула Ляна Гюрян з Вірменії – 216 кг.

Додамо, що сьогодні, 2-го жовтня, у заключний день Євро-2021 в Рованіємі змагатиметься наш студент Богдан Гоза, який тренується під керівництвом викладача кафедри атлетичних видів спорту нашого вишу, головного тренера національної збірної України Андрія Гентоша. Початок змагань – о 15:00.

Нагадаємо, цього року Богдан вже здобув «срібло» юніорського чемпіонату світу в сумі двоєборства, а також виборов «золото» у ривку, встановивши новий рекорд світу. Окрім того, в активі нашого молодого богатиря десятки юнацьких та юніорських рекордів Європи і світу.