Фоторозповідь «Історія виживання у самому пеклі війни»

Відчуття болю не покидає усіх українців із 24-го лютого. Зараз від звичайного життя на території України не лишилося абсолютно нічого – москалі знищують все без краплі сумнівів та жалю. У самому пеклі війни, а саме в окупованому Маріуполі, був студент третього курсу факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Влад Житеньов, який розповів свою історію виживання. Ми дуже раді, що зараз він у безпеці, подолавши важкий шлях.

«Вирішив висвітлити події, що відбуваються в Маріуполі, через свою невелику історію», – так лаконічно проанонсував свою фоторозповідь Влад.

P.S. «Окрема подяка цим людям: мамі, батькові, дідусю, бабусі, бійцям полку «Азов» та 36 ОБрМ, лікарям на станції переливання крові, сусідові Ігорю, Наталії Федорівні, Богдану, Ірині та іншим друзям, які переживали за мене, Райсу та Масі».