Футболісти ЛДУФК – переможці турніру «Кубок Патріотів»

У Львові завершився дводенний Всеукраїнський турнір «Кубок Патріотів – 2021». Почесний трофей виборювали чотири студентські команди закладів вищої освіти. Приємно, що красень-кубок завоювала команда кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Матчі турніру «Кубок Патріотів – 2021», учасниками якого, окрім команди нашого Університету, були Національний університет «Львівська політехніка», одеська «ЮНГА-Морська академія» та Тернопільський Національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, гостинно приймав стадіон «Школярик», на якому проводять свої тренування і домашні поєдинки вихованці ДЮСШ «Карпати» (директор – випускник ЛДУФК, арбітр ФІФА Андрій Шандор).

Згідно з Регламентом, команди «сліпим» жеребкуванням було поділено на два півфінали, переможці яких визначили в очному фінальному протистоянні володаря «Кубка Патріотів – 2021», а невдахи зіграли у втішній грі за третє місце.

Перший півфінал, «Львівська Політехніка» – ТНПУ, видався не лише багатим на голи, а й драматичним – інтрига у ньому зберігалася до самого фінального свистка. На двох команди забили сім голів – «політехніки» на один більше. Тим самим вони виграли з мінімальним рахунком 4:3.

У другому півфіналі, ЛДУФК – ЮНГА- Морська академія, глядачі стали свідками ще більшої кількості влучних ударів – десяти. Однак на полі, що називається, була фактичноодна команда. Гості з Південної Пальміри забили тільки один гол, а гравці ЛДУФК – аж дев’ять. Тож у підсумку перемога підопічних старшого викладача кафедри футболу нашого вишу Олега Колобича з рахунком 9:1. У складі «інфізівців» найбільше голів, чотири, забив Ілля Квасниця.

У другий ігровий день спочатку відбувся поєдинок за третє місце, в якому тернополяни з рахунком 2:1 обіграли одеситів і стали бронзовими призерами.

А далі було зіграно фінал, в якому команда ЛДУФК вдруге за два дні обіграла суперника, цього разу футболістів Національного університету «Львівська політехніка», з розгромним рахунком. Вже в першому таймі «інфізівці» у ворота «політехніків» забили тричі, а в свої пропустили лише один м’яч. Ще чотири голи наші гравці «відгрузили» землякам в другому таймі. Тож фінальний свисток зафіксував у львівському студентському дербі розгромну звитягу команди ЛДУФК – 7:1! Голи у переможців забили: Олег Федор, Олег Береза (пенальті), Руслан Непейпієв, Ілля Квасниця, Юрій Кухта, Кукуруза Вадим (два, один з пенальті).

СКЛАД КОМАНДИ ЛДУФК:

Воротарі: Ілля Ольховий, Іван Дубовий;

Захисники: Віталій Холод, Олег Береза, Тимофій Калинчук, Петро Величко, Юрій Кухта, Ігор Бекеша;

Півзахисники: Руслан Непейпієв, Ілля Квасниця, Володимир Матусевич, Максим Мудрий, Андрій Лебеденко;

Нападники: Вадим Кукуруза, Олег Федор, Микита Рогачов, Андрій Бей;

Головний тренер – Олег Колобич;

Тренери: Богдан Хоркавий, Ігор Карпа.

Додамо, що Ілля Квасниця (на фото вгорі) став найкращим бомбардиром турніру – на його рахунку 5 голів.