Футбольна збірна України провела тренування на стадіоні СКІФ ЛДУФК (Фото, відео)

Національна збірна України з футболу, яка завтра, 12-го жовтня, на «Арені Львів» зіграє чи не вирішальний матч відбірного етапу на чемпіонат світу-2022 про команди Боснії та Герцеговини, напередодні провела тренування на полі стадіону Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, який цьогоріч відзначає 75-річчя свого заснування.

Прилетівши після переможної гостьової гри проти збірної Фінляндії з Гельсінкі до Львова у ніч з суботи на неділю (близько 02:00), «синьо-жовті» швидко пройшли паспортний контроль і вже на виході з терміналу почули на свою адресу овації та гучне скандування «Україна! Україна!» від уболівальників, які спеціально приїхали привітати своїх улюбленців із першою звитягою у відбірному циклі.

Ось так зустрів збірну Львів – місто, в якому національна команда досі завжди здобувала перемоги в матчах, що мали турнірне значення. Після приїзду до готелю збірники відправилися відпочивати.

Зважаючи на пізнє прибуття, у неділю гравці мали сніданок за бажанням, а гуртом зійшлися вже на теоретичне заняття, що передувало обіду. Після прийому їжі у хлопців був ще час продовжити відпочинок та підготовку до тренування, яке відбулося на полі комплексно-спортивної бази СКІФ нашого Університету. До слова, цей стадіон – найстаріший серед сучасних арен Львова. Споруджений ще далекого 1897 року, СКІФ (у ті часи – стадіон польського гімнастичного товариства «Сокіл») був одним із найкращих спортивних об’єктів не лише Західної України, а й цілої Австро-Угорщини. Свого сучасного вигляду стадіон набув після реконструкції, яку розпочали перед Євро-2012, а завершили минулого року.

Газон на полі стадіону СКІФ, засловами футболістів і тренерів збірної України, у гарному стані, тож збірники в задоволення провели тут тренування. Як і завжди наступного дня після гри, команда розділилася на дві групи. Гравці, які в суботу вийшли зі стартових хвилин, виконали відновлювальні вправи та здійснили пробіжку навколо поля. Після цього стартова одинадцятка вирушила на відновлювальні процедури. Тим часом решта колективу провела інтенсивне тренування у форматі двосторонньої гри. Зауважимо, що суботні резервісти грали з величезним бажанням і прагненням довести тренерському штабу обґрунтованість своїх претензій на місце в стартовому складі.

Після вечірнього заняття збірна України повернулася до готелю Nobilis, який став третьою резиденцію «синьо-жовтих» під час жовтневого збору.

Часу між двома поєдинками обмаль: уже сьогодні в головної команди країни – передігровий день. В обід в.о. головного тренера та гравець національної збірної зустрінуться з представниками засобів масової інформації в музейно-культурному комплексі «Львіварня».

А о 18:00 на «Арені Львів» розпочнеться офіційне тренування «синьо-жовтих», перші 15 хвилин якого будуть відкритими для ЗМІ.

СКЛАД НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ:

Воротарі: Андрій Пятов («Шахтар» Донецьк), Георгій Бущан («Динамо» Київ), Дмитро Різник («Ворскла» Полтава);

Захисники: Микола Матвієнко, Сергій Кривцов, Віктор Корнієнко (усі – «Шахтар» Донецьк), Олександр Караваєв, Ілля Забарний, Олександр Тимчик, Олександр Сирота, Артем Шабанов (усі – «Динамо» Київ), Едуард Соболь («Брюгге», Бельгія);

Півзахисники: Сергій Сидорчук, Микола Шапаренко, Віктор Циганков (усі – «Динамо» Київ), Тарас Степаненко («Шахтар» Донецьк), Сергій Булеца («Зоря» Луганськ), Олександр Піхальонок («Дніпро-1» Дніпро), Андрій Ярмоленко («Вест Гем», Англія), Олександр Зубков («Ференцварош», Угорщина), Ігор Харатін («Легія», Польща);

Нападники: Роман Яремчук («Бенфіка», Португалія), Артем Довбик («Дніпро-1» Дніпро), Данило Сікан («Шахтар» Донецьк).

За матеріалами сайту УАФ