«Галичанка» у першій грі 1/8 фіналу Єврокубка обіграла італійський «Бріксен Зюдтіроль»

Львівська гандбольна «Галичанка», склад якої на 90 відсотків сформовано зі студенток і випускниць нашого Університету, зіграла свій перший матч 1/8 фіналу розіграшу Європейського Кубка сезону-2021/2022. На паркеті Sporthalle Sportzone Süd у Бріксені чинні чемпіонки України помірялися силами з найсильнішим клубом Італії. Гра завершилася перемогою підопічних Віталія Андронова з рахунком 36:29.

«Галичанка» зі старту поєдинку вийшла вперед і жодного разу не дозволила суперницям повести в рахунку. Перший тайм українки завершили з перевагою у чотири м’ячі – 20:16. Втім, цієї переваги наші дівчата досягли лише незадовго до свистка арбітрів на перерву. А більшу частину першої 30-хвилинки гості вели у рахунку з перевагою в один – два, максимум три м’ячі.

Після перепочинку підопічні Віталія Андронова не стали грати на утримання рахунку, а продовжували нарощувати свою перевагу. По ходу другого тайму галичанки вигравали навіть з перевагою у дев’ять влучних кидків, але в підсумку виграли з різницею у сім м’ячів – 36:29. Такий рахунок гостьового вояжу однозначно дозволяє нашій команді упевнено та спокійно готуватися до матчу-відповіді.

Найрезультативнішою гравчинею матчу стала права півсередня «Галичанки», 19-річна студентка нашого Університету Діана Дмитришин, яка закинула у ворота італійок 13 м’ячів. Саме її організатори визнали найкращою гравчинею матчу в складі галичанок. У господарок аналогічний приз отримала 22-річна Софія Джиларді.

Додамо, що матч-відповідь відбудеться у Львові, в неділю, 16-го січня, на паркеті палацу спорту «Галичина». Початок зустрічі о 15:00. Переможець протистояння за сумою двох поєдинків вийде до чвертьфінальної стадії Європейського Кубка сезону-2021/2022.