Галині Мельник присвоєно звання «Заслужений майстер спорту України»

Міністерство молоді та спорту України своїм наказом №43 від 10-го січня 2022 року за високі спортивні досягнення присвоїло спортивне звання «Заслужений майстер спорту України» відомій каратеці Галині Мельник – випускниці кафедри фехтування, боксу і національних одноборств (завідувач – доцент Василь Бусол) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Підставою для присвоєння стало третє місце Галини Мельник на чемпіонаті світу 2021 року, який пройшов в Дубаї (ОАЕ). Спортсменка, нагадаємо, стала бронзовою медалісткою з жіночого куміте в категорії до 68 кг.

Додамо, що Галина Мельник тренується під керівництвом колишнього головного тренера збірної України з карате Антона Нікуліна, а її першим тренером є Тетяна Ушакова. Зазначимо, що і Антон Володимирович, і Тетяна Юріївна диплом про вищу освіту здобули у стінах нашого Університету.

Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Галину з присвоєнням звання «Заслужений майстер спорту України» та бажають їй міцного здоров’я, щастя і нових перемог на найпрестижніших змаганнях континентального та світового рівнів!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ