«Геопросторова організація туристичних ресурсів (на прикладі Вінницької області)»

Вийшла друком монографія «Геопросторова організація туристичних ресурсів (на прикладі Вінницької області)». Автори – кандидат географічних наук, викладач кафедри туризму нашого Університету Діана Степанівна Цесьців і кандидат географічних наук, доцент цієї ж кафедри Володимир Володимирович Худоба.

Цесьців Д.
Геопросторова організація туристичних ресурсів (на прикладі Вінницької області) : монографія / Діана Цесьців, Володимир Худоба. – Львів : ЛДУФК ім. Івана Боберського, 2022. – 168 с. : карти.

ISBN 978-617-7336-93-7

У монографії оцінено компонентну і територіальну структури туристичного потенціалу Вінницької області. Проаналізовано геопросторову організацію та потенціал туристичних ресурсів області в розрізі адміністративних районів за адміністративно-територіальним устроєм до 2020 року і чинним. Також проаналізовано геопросторову організацію основних туристичних дестинацій та здійснено туристичне районування. Обґрунтовано систему напрямів і заходів оптимізації використання туристичних ресурсів з урахуванням сучасного адміністративно-територіального устрою області.

Для географів, краєзнавців, туристів, науково-педагогічних працівників, аспірантів, студентів, спеціалістів з охорони та збереження туристичних ресурсів, а також державних та регіональних установ, усіх, хто цікавиться проблемами геопросторової організації туристичних ресурсів у регіоні.

Випусковий редактор Оксана Борис
Редактори Єлизавета Лупиніс, Ольга Громик
Комп’ютерне верстання і дизайн Степана Осінчука

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ