11-го червня відбудеться відкрите тренування важкоатлета Богдана Гози

У найближчу суботу, 11-го червня, відбудеться відкрите тренування студента третього курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, чинного чемпіона та рекордсмена світу серед юніорів, майстра спорту міжнародного класу Богдана Гози та його наставника, заслуженого тренера України Андрія Гентоша, який диплом про вищу освіту здобув у стінах нашого Університету.

Познайомтесь з важкою атлетикою на відкритому тренуванні від чемпіона світу Богдана Гози та його наставника – заслуженого тренера України Андрія Гентоша, який поєднує тренерську роботу з викладацькою діяльністю на кафедрі атлетичних видів спорту ЛДУФК імені Івана Боберського.

Унікальна нагода отримати безкоштовний майстер-клас з олімпійського виду спорту доступна завдяки проєкту управління молоді та спорту Львівської ОВА «Спортивні канікули».

Відкрите тренування 20-річного українського богатиря відбудеться у найближчу суботу, 11-го червня, в приміщенні BRONX Fitness Hub за адресою – Львів, вулиця М. Пимоненка, 3. Початок – о 10:00.

Зазначимо, що цей захід буде цікавий і тим, хто вже знає, що таке ривок і поштовх, і тим, хто поки не наважувався наближатись до штанги в залі. Спочатку Богдан та його тренер Андрій Гентош розкажуть про базові правила безпечних тренувань, а згодом проведуть майстер-клас для тих, хто вже має певні навички.

Проєкт покликаний познайомити дітей з активними видами відпочинку та заохотити долучатися до секцій у спортивних школах в новому навчальному році. Це проєкт про здоров’я, безпечні розваги, правила чесної гри, командну роботу і плекання світогляду переможців.

Зауважимо, що початківцями вважаються атлети, які не мають досвіду тренувань в секції важкої атлетики.

ПІД ЧАС СЕМІНАРУ ВИ ЗМОЖЕТЕ:

▶ покращити роботу зі штангою;
▶ пропрацювати фундаментальні вправи;
▶ отримати персональні корисні та дійові поради;
▶ задати болючі питання;
▶ провести час у колі однодумців;
▶ гарно потренуватись.

А для тренерів організатори підготували свою родзинку у вигляді майстеркласу «Як тренувати початківців важкоатлетичним рухам», де ви зможете навчитись це робити у старшого тренера національної збірної України Андрія Гентоша.

Просимо звернути увагу, що кількість учасників заходу лімітована – 30 атлетів-початківців та 10 тренерів.

Додамо, що участь у семінарі – безкоштовна. При цьому організатори добровільно збиратимуть кошти на підтримку Збройних Сил України. Зазначимо, що усі кошти, зібрані на семінарі, підуть на закупівлю тепловізорів та ПНБ для наших воїнів-захисників.

РОЗКЛАД СЕМІНАРУ:

09:30 – 10:00
Збір, реєстрація тренерів

10:00 –10:30
Перша частина.
Тільки для тренерів: Теоретична частина майстеркласу
«Як тренувати початківців важкоатлетичним рухам»

10:30 – 11:00
Збір, реєстрація початківців

11:00 – 13:00
Друга частина.
Практична частина семінару «Важка атлетика для початківців»

13:00 – 14:00
Третя частина.
Виправлення технічних помилок при виконанні важкоатлетичних рухів,
для досвідчених спортсменів (приймають участь тренери)

14:00
Кава. Спілкування. Фотосессія


За матеріалами Управління молоді та спорту Львівської ОДА 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ