15-го листопада розпочнеться опитування щодо якості освітньої діяльності у ЛДУФК імені Івана Боберського

Відповідно до Положення про організацію опитування щодо якості освітньої діяльності у ЛДУФК ім. Івана Боберського та згідно з розпорядженням першого проректора нашого Університету професора Музики Ф.В. від 08.11.2022 з метою покращення освітнього процесу Комісія з моніторингу якості освіти (голова – професор Аліна Передерій) проводить опитування здобувачів освіти усіх спеціальностей першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів.

Опитування проводиться в онлайн режимі. Відповідні покликання розміщено на сторінці Комісії з моніторингу якості освіти на сайті Університету в розділі «Опитування щодо якості викладання навчальних дисциплін». Графік проведення опитування складено у відповідності до графіку навчального процесу. Просимо усіх здобувачів освіти бути активними та небайдужими. Результати опитування важливі для вдосконалення якості навчання в нашому Університеті.

Комісія з моніторингу якості освіти звертається також до представників студентського самоврядування, до усіх викладачів та адміністрації максимально сприяти інформуванню студентів щодо важливості організації таких заходів в сучасній системі вищої освіти, а також щодо термінів та технології проведення опитування.

Цікаві думки, ідеї, питання та пропозиції щодо проведення опитування, покращення якості освітнього процесу, дистанційної форми навчання просимо надсилати на електронну скриньку комісії з моніторингу якості освіти ya.o.ldufk@gmail.com.