15 легкоатлетів ЛДУФК виступили на юніорському чемпіонаті України

Упродовж двох днів, 29-го і 30-го червня, на бігових доріжках та в секторах для стрибків і метань стадіону «Авангард» у Луцьку проходив чемпіонат України з легкої атлетики 2021 року серед юніорів. Збірна Львівської області у загальнокомандному заліку, набравши 399 очок, посіла 12-е місце. У складі збірної команди Львівщини на звітних змаганнях виступали 15 студентів кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Найкраще серед студентів нашого вишу виступила першокурсниця факультету фізичної культури і спорту Аліна Лістунова (на фото), яка у підсумковому протоколі змагань в стрибках у довжину посіла четверте місце.

П’ятою у фіналі бігу на 100 м фінішувала студентка першого курсу факультету педагогічної освіти Наталія Страп. Представники ЛДУФК замкнули ТОП-5 і в секторі для стрибків у висоту в змаганнях серед юніорів та дівчат – відповідно Олександр Репало (другий курс факультету фізичної культури і спорту) та Єлизавета Лата (перший курс факультету педагогічної освіти).

Студент першого курсу факультету фізичної культури і спорту Роман Груй посів шосте місце у фіналі бігу на 400 м з бар’єрами, а його одногрупниця Софія Кінаш у цій самій дисципліні серед дівчат показала сьомий результат.

Дев’ятий рядок у підсумковому протоколі посіли першокурсники факультету фізичної культури і спорту Анастасія Герус і Максим Плетеня, які змагалися у бігу на 200 м та в метанні спису відповідно. А їхній одногрупник Даниїл Гнатів замкнув ТОП-10 в бігу на 800 м. Десятий результат показав й студент першого курсу факультету педагогічної освіти Андрій-Микола Точілін, який виступав у бігу на 400 м з бар’єрами.