29-го листопада розпочнеться опитування щодо якості освітньої діяльності у ЛДУФК

Відповідно до Положення про організацію опитування щодо якості освітньої діяльності у ЛДУФК імені Івана Боберського з метою покращення освітнього процесу Комісія з моніторингу якості освіти (голова – професор Аліна Передерій) нашого вишу проводить опитування здобувачів освіти усіх спеціальностей першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів.

Опитування є анонімним, а враховуючи умови карантину, проводиться в онлайн режимі. Просимо усіх здобувачів освіти бути активними та небайдужими. Результати опитування важливі для вдосконалення якості навчання в нашому Університеті.

Опитування можна пройти за ПОСИЛАННЯМ від 29-го листопада 2021 року. Здобувачеві необхідно обрати дисципліну, що вивчалася в поточному семестрі, та відповісти на питання анкети.

Комісія з моніторингу якості освіти звертається також до представників студентського самоврядування, до усіх викладачів та адміністрації максимально сприяти інформуванню студентів щодо важливості організації таких заходів в сучасній системі вищої освіти, а також щодо термінів та технології проведення опитування.

Цікаві думки, ідеї, пропозиції щодо проведення опитування, покращення якості освітнього процесу, дистанційної форми навчання просимо надсилати на електронну скриньку комісії з моніторингу якості освіти ya.o.ldufk@gmail.com.