87-а Міжнародна наукова конференція «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті»

У четвер, 15-го квітня, із використанням сучасного інструментарію для організації відеоконференцій відбулося засідання секції «Готельно-ресторанний та туристичний бізнес» підсекції «Готельно-ресторанна справа» 87-ї за ліком Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті».

До заходу долучилися 100 учасників, були заслухані вісім доповідей та підготовлені 11 постерів для портерної сесії.

Приємно, що неабияку зацікавленість до роботи секції виявили запрошені спікери-стейкхолдери: керуючий ресторанами національної мережі готелів та ресторанів «Reikartz Hotel Group» Андрій Магалецький, керівниця відділу активних продажів мережі готелів «Reikartz Hotel Group» Христина Кагуй та шеф-кухар ресторану готелю «Sport Hotel am Semmering» (Австрія) Юрій Новіков.

У своїх доповідях вони акцентували увагу учасників заходу на основних ознаках маркетингу в закладах ресторанного господарства та «фішках» для підвищення продажів; особливостях відбору персоналу та роботи з командою у вітчизняних і закордонних закладах ресторанного господарства; тенденції розвитку курортних готелів на прикладі «Рейкарц Хотел Груп».

В онлайн-засіданні також взяли участь викладачі та здобувачі освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Магістрантка спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» нашого вишу Анастасія Кумцида під керівництвом завідувачки кафедри готельно-ресторанного бізнесу, професорки Марії Паски акцентувала увагу в своїй доповіді на конкурентоспроможності закладу харчування в умовах сьогодення на прикладі ресторану «Фраєрка» м. Львова.

Аспірантка третього року навчання Анастасія Різник та здобувачі освітнього рівня магістра та бакалавра спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» Тетяна Туз, Вікторія Ганущак, Катерина Лакома разом із керівниками свої наукові дослідження представили за тематиками:

• доцільність використання вівсяного толокна технології хлібних виробів для закладів ресторанного господарства;

• роль соціальних мереж у просуванні готельного продукту на ринок;

• доцільність облаштування зарядних станцій для електромобілів при готельних підприємствах.

Доповіді викликали жваву зацікавленість учасників конференції, які брали активну участь в обговореннях та наукових дискусіях.

Оргкомітет вдячний стейкхолдерам, колегам і здобувачам за співпрацю та активну участь і бажає усім творчих успіхів!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ