Ігри ХХХІІ Олімпіади-2020 в Токіо у столичному регіоні пройдуть без глядачів

Змагання ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020 в Токіо у столиці та сусідніх префектурах Тіба, Канагава і Сайтама пройдуть без глядачів. Таке рішення напередодні, 8-го липня, було прийнято під час онлайн-зустрічі оргкомітету Олімпіади-2020, представників Міжнародного олімпійського комітету та міської влади Токіо.

Прем’єр-міністр Японії Йосіхіде Суга вчора оголосив про введення в Токіо режиму надзвичайної ситуації через зростання випадків зараження COVID-19. Режим надзвичайної ситуації в столиці Японії триватиме до 22-го серпня.

Раніше стало відомо, що церемонії відкриття і закриття Ігор-2020 також пройдуть без глядачів, але туди допустять VIP-гостей.

Як відомо, у зв’язку з пандемією коронавірусу XXXII літня Олімпіада в Токіо була перенесена з 2020 на 2021 рік. Змагання мають відбутися з 23-го липня до 8-го серпня. На Іграх в столиці Японії представники орієнтовно 205 країн світу розіграють 339 комплектів медалей в 33 видах спорту.

Україну на найголовнішому спортивному форумі чотириріччя представлятимуть 158 олімпійців у 25-ти видах спорту (30-ти дисциплінах). «Синьо-жовті» атлети на Іграх-2020 у Токіо виступатимуть в бадмінтоні, боксі, боротьбі (вільній, жіночій і греко-римській), важкій атлетиці, велоспорті (шосе, трек, маунтенбайк), веслуванні академічному, веслуванні на байдарках і каное, веслувальному слаломі, гімнастиці спортивній, гімнастиці художній, дзюдо, карате, кінному спорті, легкій атлетиці, плаванні, плаванні артистичному, стрільбі з лука, стрільбі кульовій, стрільбі стендовій, стрибках у воду, стрибках на батуті, сучасному п’ятиборстві, тенісі, тенісі настільному, триатлоні та фехтуванні.

У складі збірної України спортивну честь синьо-жовтого прапора у столиці Японії захищатимуть й семеро представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Зокрема першокурсниця Христина Погранична і студент третього курсу Павло Коростильов змагатимуться у художній гімнастиці та стрільбі кульовій відповідно. За олімпійські нагороди боротимуться також п'ятеро випускників ЛДУФК: Алла Черкасова (жіноча боротьба), Вероніка Марченко (стрільба з лука), Олег Царьков (стрільба кульова) та двоє легкоатлетів – марафонець Богдан-Іван Городиський і стрибун у висоту Андрій Проценко.