Ілля Завойський – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Спорт»

Згідно результатів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Фізична культура і спорт» спеціалізація «Спорт» диплом першого ступеня отримав студент факультету фізичної культури і спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Ілля Завойський.

З-поміж 47 студентських наукових робіт, авторами яких були 53 здобувачі вищої освіти, дослідження Іллі Завойського на тему: «Психофізіологічні критерії обдарованості у спортивних єдиноборствах» отримало загальний середній бал – 87.

Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Спорт» відбувся 22-23 квітня 2021 року у форматі підсумкової науково-практичної відео-конференції.

Отож, вітаємо з вагомим науковим здобутком студента ЛДУФК Іллю Завойського та його наукового керівника – старшого викладача кафедри теорії спорту та фізичної культури, кандидата наук з фізичного виховання і спорту Сергія Смирновського і бажаємо нових наукових здобутків!