ІV Міжнародна конференція «Економіко-соціальні відносини в галузі ФК та сфері обслуговування»

Кафедра економіки та менеджменту (завідувачка – професорка Наталія Павленчик) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського запрошує до участі в ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Економіко-соціальні відносини в галузі фізичної культури та сфері обслуговування», що відбудеться 7–8 квітня 2022 року.

До участі в конференції запрошуються вчені, науково-педагогічні працівники, фахівці-практики, представники органів державної влади, наукових установ, молоді вчені, аспіранти та студенти.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

• Пріоритети і перспективи розвитку економіки України в умовах глобалізації та євроінтеграції;

• Соціально-економічні засади розвитку менеджменту та маркетингу в сучасних умовах;

• Трансформація сфери обслуговування: сучасні виклики, тенденції та домінанти інноваційного розвитку;

• Актуальні проблеми розвитку сфер фізичної культури та спорту, рекреації та реабілітації в ринкових умовах;

• Сучасні тенденції та стратегії розвитку туристичної галузі;

• Соціально-гуманітарні аспекти функціонування сфери менеджменту, туризму, готельно-ресторанної справи та фізичної культури і спорту.

Для участі в конференції необхідно до 18-го березня 2022 року надіслати на електронну скриньку ekonomika_ldufk@ukr.net тези доповіді та заявку у файлах із розширенням *.doc (*.docx), названі прізвищем автора латиною із зазначенням номеру напряму роботи конференції, наприклад: duma1_tezy.doc, duma1_zajavka.doc, а також скановану копію чи фотокопію документа про сплату організаційного внеску: duma1_oplata.

Організаційний внесок за участь у роботі конференції (редакційне редагування, публікація тез в електронному збірнику матеріалів конференції та електронний сертифікат учасника) – 50 гривень – сплачується учасниками на картковий рахунок Приватбанку: 5168 7573 7356 3073 – одержувач Стахів Ірина Михайлівна.

Зазначимо, що для іноземних учасників та докторів наук (за умови одноосібної публікації) участь у конференції безкоштовна.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.

Форма проведення конференції: очна*; заочна.

* – у зв’язку із поширенням COVID-19 в Україні та світі, організаційний комітет конференції передбачив проведення відеоконференції з можливістю особистої участі у засіданнях.

Більш детальну інформацію про участь в конференції
можна отримати в інформаційному листі
ЗА ПОСИЛАННЯМ