IV Міжнародна наукова конференція «Фізичне виховання та управління безпекою»

Доценти кафедри теорії та методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Наталія Семенова, Олена Ханікянц та Наталія Сороколіт – у суботу, 15-го травня, взяли участь у IV Міжнародній науковій онлайн-конференції «Фізичне виховання та управління безпекою».

Зазначимо, що IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa Kultura fizyczna i zarządzanie bezpieczeństwem була частиною низки заходів, пов’язаних з відкриттям парусного сезону в районі Гданськ – Картузи (Польща).

Метою конференції було реферування або представлення результатів наукової роботи та її наслідків у формі висновків і обміну інформацією й думками; аналіз методів, технік та інструментів дослідження; виявлення міждисциплінарних проблем з пошуком рішень, що вдосконалюють стани і процеси, пов’язані з фізичною культурою та управлінням безпекою.

Суб’єктами конференції були перш за все, наукові (дослідницькі), науково-педагогічні працівники, а також докторанти та студенти іноземних і польських університетів, а також працівники державної та місцевої адміністрації з широкого спектру фізичної культури і управління безпекою.

ОРГАНІЗАТОРИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

• Академія виховання фізичного і спорту імені Єнджея Снядецкого в Гданську – Відділ плавання і рятівництва водного

• Національний університет водного господарства та природокористування – Інститут охорони здоров’я, м. Рівне

• Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

• Сумський державний педагогічний університет імені Антона Макаренка

• Державна вища професійна школа у Валчі

• Університет управління та прикладної інформатики під егідою Польської академії наук у Варшаві

• Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського

• Класичний приватний університет, м. Запоріжжя

• Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка

• Поморська вища школа в Старогарді Гданськім

Доцент кафедри теорії та методики фізичної культури нашого Університету Наталія Семенова увійшла в науковий комітет конференції та виступала із доповіддю на тему «До проблеми організації освітнього процесу на уроках фізичної культури дітей із особливими освітніми потребами».

У доповіді представлено результати онлайн-опитування, проведеного Наталією Сороколіт, Оленою Ханікянц та Наталією Семеновою серед вчителів фізичної культури на тему «Інклюзія у фізичному вихованні». Учасників конференції у ході доповіді також було ознайомлено зі змістом курсів підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури, проведених доцентами Наталією Сороколіт, Оленою Ханікянц та Наталією Семеновою на базі ЛДУФК імена Івана Боберського на тему «Фізичне виховання дітей з особливими освітніми потребами».

Звітна міждисциплінарна, науково-практична конференція повинна забезпечити фахівців різних галузей та дисциплін науки, факультетів і викладацьких спеціальностей обміном думками щодо фізичної культури й безпеки в міжнародному, національному та місцевому масштабах.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ