Іван Желізко та Олексій Сич викликані на жовтневі матчі відбору молодіжного Євро-2023 з футболу

Двоє студентів кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Олексій Сич та Іван Желізко – запрошені до молодіжної збірної України (U-21) для підготовки та участі у двох найближчих поєдинках відбірної кампанії чемпіонату Європи 2023 року, в рамках якого розіграють й путівки на футбольний турнір ХХХІІІ літніх Олімпійських ігор-2024 у Парижі.

Головний тренер молодіжної збірної України з футболу Руслан Ротань оголосив склад на жовтневі матчі відбірного турніру Євро-2023. Нагадаємо, найближчі поєдинки кваліфікаційного турніру «синьо-жовті» проведуть із Францією (8-го жовтня в Бресті) та Фарерськими островами (12-го жовтня у Запоріжжі).

Зазначимо, що свій черговий навчально-тренувальний збір нинішнього року молодіжна збірна України розпочне у найближчий понеділок, 4-го жовтня.

Головний тренер команди Руслан Ротань викликав для цієї роботи
24-х футболістів
:

Воротарі: Руслан Нещерет («Динамо» Київ), Кіріл Фесюн («Колос» Ковалівка), Анатолій Трубін («Шахтар» Донецьк).

Захисники: Максим Таловєров («Динамо», Чехія), Костянтин Вівчаренко, Антон Боль (усі – «Динамо» Київ), Арсеній Батагов («Дніпро-1» Дніпро), Олександр Драмбаєв («Маріуполь»), Олексій Сич («Рух» Львів), Олег Горін («Минай»), Валерій Дубко («Чорноморець» Одеса).

Півзахисники: Володимир Бражко («Динамо» Київ), Іван Желізко («Валмієра», Латвія), Олександр Назаренко («Дніпро-1» Дніпро), Дмитро Криськів («Металіст 1925» Харків), Микола Михайленко, Максим Брагару (обидва – «Чорноморець» Одеса), Михайло Мудрик, Георгій Судаков, Артем Бондаренко (усі – «Шахтар» Донецьк), Вікентій Волошин («Десна» Чернігів).

Нападники: Владислав Супряга («Динамо» Київ), Богдан В’юнник («Маріуполь»), Микола Кухаревич («Левен», Бельгія).

Резервний список: Микита Турбаєвський («Маріуполь»), Олександр Мельник («Олександрія»), Ігор Снурніцин, Даниїл Алефіренко (обидва – «Зоря» Луганськ), Денис Кузик, Богдан Білошевський, Владислав Ванат (усі – «Чорноморець»), Остап Притула («Рух» Львів), Данило Кравчук («Ворскла» Полтава).


ЄВРО-2023 (U-21). ВІДБІРНИЙ ТУРНІР. ГРУПА -H-

Матч 6-го туру

08.06.2021
Фарерські острови – Вірменія – 2:0

1-й тур

02.09.2021
Франція – Північна Македонія – 3:0
Вірменія – Фарерські острови – 2:0

03.09.2021
Сербія – Україна – 0:1

2-й тур

06.09.2021
Фарерські острови – Франція – 1:1

07.09.2021
Україна – Вірменія – 2:1
Північна Македонія – Сербія – 0:0


ПОТОЧНА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

1. Україна – 2 (гри) 2 (виграші) 0 (нічиї) 0 (поразки) 3–1 (м’ячі) 6 (очки)
2. Франція – 2 1 1 0 4–1 4
3. Фарерські острови – 3 1 1 1 3–3 4
4. Вірменія – 3 1 0 2 3–4 3
5. Сербія – 2 0 1 1 0–1 1
6. Північна Македонія – 2 0 1 1 0–3 1


3-й тур

07.10.2021
Вірменія – Сербія
Фарерські острови – Північна Македонія

08.10.2021
Франція – Україна

4-й тур

12.10.2021
Україна – Фарерські острови
Вірменія – Північна Македонія
Сербія – Франція

5-й тур

11.11.2021
Франція – Вірменія
Північна Македонія – Україна

12.11.2021
Сербія – Фарерські острови

6-й тур

16.11.2021
Північна Македонія – Франція
Україна – Сербія

7-й тур

24.03.2022
Вірменія – Україна
Сербія – Північна Македонія
Франція – Фарерські острови

8-й тур

29.03.2022
Україна – Франція
Сербія – Вірменія
Північна Македонія – Фарерські острови

9-й тур

02.06.2022
Фарерські острови – Україна
Північна Македонія – Вірменія

03.06.2022
Франція – Сербія

10-й тур

07.06.2022
Вірменія – Франція
Україна – Північна Македонія
Фарерські острови – Сербія

Додамо, що у фінальній частині Євро-2023 (U-21) виступатимуть 16 команд – Румунія та Грузія як господарі турніру та ще 14 збірних, що приєднаються до них за результатами відбору (дев’ять переможців груп, краща команда серед володарів других місць та чотири переможці плей-оф, в якому гратимуть вісім володарів других місць).

Поєдинки плей-оф заплановані на вересень 2022 року. А фінальний турнір – на червень/липень 2023 року.

Матчі турніру за участі 16-ти збірних приймуть чотири стадіони в Румунії (два – у Клуж-Напоці й два – у Бухаресті) та чотири у Грузії (у Батумі, Поті й два – у Тбілісі). Матч-відкриття відбудеться в Румунії, а фінал – у Грузії.


За матеріалами сайту УАФ 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ