Яна Шелейкіс відзначена Почесною грамотою МОН України

В Міністерстві освіти і науки України у вівторок, 21-го вересня, відбувся Всеукраїнський форум «Позашкільна освіта без бар’єрів. Модель майбутнього». Від Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського на заході була присутня старший викладач кафедри хореографії та мистецтвознавства Яна Шелейкіс, яка отримала Почесну грамоту МОН з рук Міністра освіти Сергія Шкарлета.

Приємно, що Яна Шелейкіс була відзначена серед відомих працівників позашкільної освіти. Сподіваємось, що почесна нагорода, а також можливість познайомитися і поспілкуватися з новими колегами та адміністрацією дозволить Яні Євгеніївні у подальшому якнайкраще реалізовувати себе у творчому процесі.

«Нагорода Яни Шелейкіс, це приклад того, що молодий педагог підтримується державою, зокрема Міністерством освіти і науки України», – зазначила в.о. Директора ЦТДЮГ Надія Савко.

Тож вітаємо Яну Євгенівну з відзнакою МОН України та щиро бажаємо здоров’я, щастя та нових творчих успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності й науковій роботі.