Юлія і Павло Коростильови – переможці Гран-Прі ISSF зі стрільби кульової

У хорватському місті Осієк минулими вихідними завершився Гран-Прі з кульової стрільби сезону-2022. Загальний командний залік виграла збірна України. У медальній скарбничці «синьо-жовтих» загалом дев’ять нагород – три «золота», два «срібла» та чотири «бронзи». Вагомий внесок у тріумф українських стрільців зробили й представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – сестра та брат Юлія і Павло Коростильови, а також Сніжана-Софія Пакліковська й Олег Царьков.

Зокрема, саме «срібло» Павла Коростильова в змаганнях чоловіків у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів, що відбулися 19-го січня, стало для збірної України першою нагородою на звітному турнірі в Осієку. У фіналі 25-річний львів’янин поступився снайперу зі Швейцарії Джейсону Золарі.

Наступного дня, 20-го січня, у змаганнях змішаних пар (мікст) у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів переможцями стали Юлія і Павло Коростильови (на фото). У фіналі випускники ЛДУФК імені Івана Боберського в драматичній боротьбі перемогли дует з Південної Кореї з рахунком 17:15. «Бронзу» у цьому ж виді програми змагань вибороли Поліна Колеснікова і Сергій Омельчук. Додамо, що Юлія і Павло Коростильови вийшли у фінал – Gold Medal Match, посівши перше місце у кваліфікації, де змагалося 15 пар.

Цього ж дня українці здобули ще дві медалі – «золото» у стрільбі з пневматичної гвинтівки (калібр – 6 мм) здобув Сергій Куліш, а Вікторія Сухорукова стала бронзовою призеркою у стрільбі на 10 метрів.

У заключний день турніру, 21-го січня, чемпіонами в стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м у командних змаганнях стали Павло Коростильов, Олег Омельчук та Віктор Банькін. Серед жінок у цьому ж виді змагань «срібло» вибороли Вілена Бевз, Поліна Колесникова та Юлія Коростильова.

Також наша збірна здобула два комплекти нагород в командних змаганнях у стрільбі з пневматичної гвинтівки. У жінок «бронзу» здобули Вікторія Сухорукова, Дар’я Тихова та магістрантка нашого Університету Сніжана-Софія Пакліковська, у чоловіків нагороди такого ж ґатунку вибороли Сергій Куліш, Андрій Колесніков та Олег Царьков – ще один випускник ЛДУФК імені Івана Боберського.

Додамо, що Гран-Прі ISSF – Міжнародної федерації спортивної стрільби (International Shooting Sport Federation) в хорватському Осієку тривав впродовж п’яти днів – з 17-го по 21-е січня.