Юлія Коростильова – чемпіонка Європи з стрільби кульової

В хорватському місті Осієк триває чемпіонат Європи з стрільби кульової та стрільби стендової. Напередодні золоту медаль континентального форуму здобула випускниця Львівського державного університету фізичної культури Юлія Коростильова.

Національна збірна України зі стрільби кульової у вівторок, 25-го травня, завоювала першу золоту медаль чемпіонату Європи. Золоті медалі Євро-2021 здобула «синьо-жовта» жіноча збірна в командній стрільбі кульовій з пневматичного пістолета на дистанції 10 м.

Українська національна збірна у складі олімпійської чемпіонки з Чернігова Олени Костевич, дніпрянки Поліни Колеснікової та львів’янки Юлії Коростильової у матчі за «золото» з рахунком 17:11 «перестріляла» росіянок.

Бронзовий комплект медалей здобули представниці Сербії. Загалом за нагороди у цій вправі змагалися збірні команди з 15-ти країн Старого Світу.

Додамо, що чемпіонат Європи-2021 в Осієку є кваліфікаційним на ХХХІІ літні Олімпійські ігри в Токіо. На ньому будуть розіграні останні 16 олімпійських квот для стрілків нашого континенту.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ