Юлія Коростильова і Олександр Петрів – чемпіони Європи зі стрільби кульової

В хорватському місті Осієк триває чемпіонат Європи-2021 з кульової та стендової стрільби. Напередодні, 2-го червня, «золото» у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 метрів в міксті здобули українці Юлія Коростильова та Олександр Петрів – випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

У фіналі цієї вправи Юлія Коростильова і Олександр Петрів випередили своїх співвітчизників Анастасію Німець і Володимира Пастернака з рахунком 9:1. Тож у активі «синьо-жовтих» одразу дві нагороди – золота і срібна.

Бронзовими призерами стали росіяни, які виграли матч за третє місце у італійців з рахунком 9:5.

Зазначимо, що для Юлії Коростильової це вже друге «золото» Євро-2021. Нагадаємо, національна збірна України зі стрільби кульової у вівторок, 25-го травня, завоювала першу золоту медаль чемпіонату Європи. Золоті медалі Євро-2021 здобула «синьо-жовта» жіноча збірна в командній стрільбі кульовій з пневматичного пістолета на дистанції 10 м.

Українська національна команда у складі олімпійської чемпіонки з Чернігова Олени Костевич, дніпрянки Поліни Колеснікової та львів’янки Юлії Коростильової у матчі за «золото» з рахунком 17:11 «перестріляла» росіянок.

Додамо, що чемпіонат Європи-2021 в Осієку є кваліфікаційним на ХХХІІ літні Олімпійські ігри в Токіо. На ньому будуть розіграні останні 16 олімпійських квот для стрілків нашого континенту. Євро-2021 завершиться у неділю, 6-го червня.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ