Юлія Коростильова – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками червня

Традиційне щомісячне голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками червня 2021 року випускницю Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юлію Коростильову.

Майстер спорту міжнародного класу зі стрільби кульової Юлія Коростильова – бронзова (стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів, особиста першість) та срібна (стрільба з малокаліберного пістолета на 25 метрів, командна першість) медалістка другого етапу Кубку світу-2021, що відбувся у хорватському місті Осієк з 22-го червня по 3-го липня.

Також в активі Юлії дві золоті медалі чемпіонату Європи – особиста у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанціі? 10 метрів та командна в міксті у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета на дистанціі? 25 метрів у парі з Олександром Петрівим, який вищу освіту також здобув у стінах нашого вишу. Додамо, що Євро-2021 відбувся також в Осієку з 20-го травня по 7-го червня.


За матеріалами Відділення НОК України у Львівській області 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ