Юлія Коростильова здобула другу нагороду на етапі Кубка світу в Осієку

У хорватському місті Осієк у суботу, 3-го липня, завершився етап Кубка світу сезону 2021 року зі стрільби кульової – ISSF World Cup Rifle / Pistol / Shotgun, Croatia 2021, на якому випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юлія Коростильова (на фото – по середині) здобула дві медалі.

В останній день звітних змагань в Осієку у стрільбі з малокаліберного пістолета на дистанції 25 м жінки розіграли командні медалі. Чемпіонство за стрільчинями із Чехії, які виступали у складі: Анна Дедова, Рената Червенкова і Вероніка Шейбалова. Срібні призерки – представниці України Анастасія Німець, Юлія Коростильова та Надія Шаманова. У фіналі українки поступилися чешкам з рахунком 12:16. Бронзовими призерками стали німкені.

Зазначимо, що для Юлії Коростильової це друга медаль на хорватському етапі Кубку світу. Раніше вона стала третьою та виборола бронзову нагороду в особистому заліку у вправі ПП-3 (стрільба з пневматичного пістолета на 10 м). Зазначимо, що це перша особиста нагорода Юлії на Кубках світу.

Додамо, що випускниця кафедри стрільби і технічних видів спорту нашого вишу була близькою до здобуття ще однієї медалі на цьому турнірі. Та, на жаль, у «бронзовому фіналі» серед змішаних команд Юлія Коростильова в парі з Денисом Кушніровим поступилися дуету з Німеччини у стрільбі з швидкострільного пістолета на дистанції 25 м.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ