Юлія Павлова і Євген Приступа – учасники Світового конгресу «Якість життя у міждисциплінарному підході»

У місті Кохціце (Республіка Польща) впродовж трьох днів, з 26-го по 28-е жовтня 2022 року, відбувся Світовий конгрес «Якість життя у міждисциплінарному підході» (3rd World Congress «Quality of Life in Interdisciplinary Approach»). Організатор конференції – факультет наук про здоров’я Університету Яна Длугоша в місті Ченстохова.

Конгрес об’єднав науковців та практиків, в тому числі з фізичного виховання, спорту, реабілітації, педагогіки та медицини з 17-ти країн світу, зокрема з Бельгії, Боснії і Герцеговини, Великої Британії, Естонії, Італії, Канади, Китаю, Латвії, Німеччини, Польщі, Португалії, Словаччини, США, України, Чехії, Швейцарії та Японії.

Конгрес надав унікальну можливості для спілкування, обміну досвідом, налагодження співпраці та започаткування нових міждисциплінарних досліджень з фізичного виховання і здоров’я людини.

До наукового комітету Світового конгресу увійшли професор Євген Приступа – ректор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктор педагогічних наук та Юлія Павлова – професор кафедри теорії і методики фізичної культури нашого вишу, доктор наук з фізичного виховання і спорту.

Під час конгресу професор Юлія Павлова представила доповідь на тему «Every step matters – recreational physical activity for life quality of older adults».

Додамо, що з програмою та матеріалами конгресу
можна ознайомитися за посиланням