Юлія та Павло Коростильови – призери Євро-2022 зі стрільби кульової

У польському Вроцлаві напередодні, 18-го вересня, завершився чемпіонат Європи 2022 року зі стрільби кульової. В активі випускника Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Павла Коростильова на континентальному форумі три нагороди. Одну з них він виборов у дуеті зі своєю старшою сестрою Юлією, яка диплом про вищу освіту також здобула у стінах нашого вишу.

Як ми повідомляли раніше, свою першу нагороду – бронзову – Павло Коростильов здобув у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета з 25 метрів, де показав третій результат. 24-річного снайпера зі столиці Галичини випередили француз Клемент Бессаге та німець Олівер Гайс, які посіли перші два місця та стали володарями золотої і срібної медалей відповідно.

На третю сходинку медального подіуму Павло зійшов і в турнірі змішаних команд (міксті) у швидкісній стрільбі з пістолета з 25 метрів, де його партнеркою була старша рідна сестра Юлія Коростильова, яка також є випускницею нашого Університету.

«Золото» у цьому виді програми Євро-2022 виборов інший львівський дует у складі Володимира Пастернака та Анастасії Німець-Бондарук, які в фіналі з рахунком 17:13 «перестріляли» Альжбету Дедову і Матея Рампулу з Чехії.

До двох бронзових нагород європейського чемпіонату у Вроцлаві Павло Коростильов, який тренується у своїх батьків – Сергія і Валентини Коростильових, а також в Олександра Камінського, додав срібну медаль у стрільбі з малокаліберного стандартного пістолета на 25 метрів.

Слід зазначити, що Павло у підсумку настріляв таку ж суму (574 очки), як і володар золотої медалі – Руслан Лунєв з Азербайджану, однак поступився супернику першим місцем за додатковими показниками.