Юлія та Павло Коростильови – срібні призери етапу Кубку світу з стрільби кульової у Баку

У столиці Азербайджану Баку сьогодні, 6-го червня, завершується черговий етап Кубку світу з стрільби кульової сезону-2022. А напередодні відбулися змагання у стрільбі з швидкострільного малокаліберного пістолета серед змішаних команд на дистанції 25 метрів, де срібну медаль вибороли випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – родинний дует у складі сестри й брата Юлії та Павла Коростильових.

Юлія та Павло Коростильови, виступаючи у складі команди Україна-2, на шляху до фіналу змагань у стрільбі з швидкострільного малокаліберного пістолета серед змішаних команд на дистанції 25 метрів відмінно провели всі етапи боротьби. У вирішальній дуелі суперниками наших снайперів був дует Республіки Корея. На жаль, фінальна зустріч склалася на користь представників азійського континенту, які здобули перемогу з рахунком 16:10 і тим самим здобули золоті медалі. Юлія і Павло стали срібними призерами.

Приємно, що у цьому виді програми Кубку світу в Баку на медальний подіум зійшов ще один український дует. Львів’янка Анастасія Німець і Максим Городинець з Полтавщини, які виступали у складі команди Україна-1, у матчі за третє місце впевнено перемогли стрілків з Таїланду з рахунком 16:6 і в такий спосіб вибороли бронзовий комплект нагород.

Зазначимо, що Юлія та Павло Коростильови на звітному етапі Кубку світу в столиці Азербайджану раніше виступали й у змаганнях змішаних пар (мікст) у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів, де замкнули п’ятірку кращих.

Нагадаємо, раніше у Баку бронзовими призерами стали ще двоє випускників нашого Університету – Олександр Галкін та Олег Царьков. Виступаючи у складі збірної України, вони разом з Сергієм Кулішом із Черкас посіли третє місце у командних змаганнях серед чоловіків у стрільбі з гвинтівки із трьох положень на дистанції 50 метрів.

Додамо, що перед заключним днем турніру у Баку в активі збірної України вже вісім нагород – дві золоті три срібні та три бронзові. У Республіки Корея – 7 медалей (3, 0, 4), у Франції – 6 (3, 2, 1).