Юрій Ідзінський – чемпіон України з вільної боротьби серед молоді

Упродовж трьох днів, з 7-го по 9-е вересня, в Житомирі тривали баталії чемпіонату України 2021 року з вільної боротьби серед молоді до 23 років. На звітних змаганнях національного рівня три медалі завоювали студенти та випускники кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Зокрема, титул чемпіона України у ваговій категорії до 125 кг виборов цьогорічний випускник нашого Університету Юрій Ідзінський. Тим самим вихованець заслуженого тренера України Віктора Глібенка, який диплом про вищу освіту також отримав у стінах ЛДУФУК, здобув право виступати на чемпіонаті світу-2021, що відбудеться на початку листопада поточного року в столиці Сербії Белграді.

Третє місце та бронзову медаль у змаганнях вагової категорії до 57 кг завоював студент третього курсу факультету фізичної культури і спорту Андрій Білійчук. У півфіналі він у рівній боротьбі поступився представнику Одеської області Георгію Казанжи.

Також третє місце посів випускник нашого вишу Назар Василишин, який змагався в Житомирі у ваговій категорії до 86 кг. Додамо, що тим самим Назар виконав норматив майстра спорту України.

За крок до медального подіуму чемпіонату України серед молоді зупинився першокурсник факультету фізичної культури і спорту Артур Велінський, який поступився супернику в сутичці за «бронзу» і в підсумку посів п’яте місце.