Юрій Ідзінський та Анастасія Осняч-Шустова – бронзові призери Poland Open з вільної боротьби

У Варшаві відбувся традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби Poland Open – 2022, на якому українці загалом здобули 18 нагород. Свій внесок до «синьо-жовтої» скарбнички зробили й магістрант Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юрій Ідзінський та випускниця нашого вишу Анастасія Осняч-Шустова.

Майстер спорту міжнародного класу Юрій Ідзінський (на фото вище), який нещодавно у Києві виборов «золото» молодіжного чемпіонату України, на Poland Open – 2022 в столиці Польщі представляв «синьо-жовту» дружину в найважчій ваговій категорії змагань серед чоловіків – до 125 кг. Зазнавши упродовж кваліфікаційних сутичок одної поразки, він виборов право вийти на килим у «малому» фіналі, де розігрувалася одна з двох бронзових нагород.

Заключна сутичка для вихованця заслужених тренерів України Романа Проціва та Віктора Глібенка, які вищу освіту здобули у стінах нашого Університету, склалася переможно. Тож у підсумку магістрант кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) нашого Університету Юрій Ідзінський зійшов на третю сходинку медального подіуму.

Аналогічно виступила у Варшаві й випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, майстер спорту міжнародного класу Анастасія Осняч-Шустова (на фото нижче). Цікаво, що як і Юрій, Настя на звітному турнірі змагалася у найважчій ваговій категорії серед жінок – до 76 кг.

Загалом українська команда на Poland Open – 2022 в столиці Польщі завоювала 18 нагород – чотири золотих медалі, п’ять срібних та дев’ять бронзових.

Золоті медалі здобули Ілона Прокопевнюк (до 62 кг), Соломія Винник (до 59 кг), Каміль Керимов (до 57 кг) і Василь Михайлов (до 79 кг).

Оксана Лівач (до 50 кг), Андрій Яценко (до 57 кг), Тарас Маркович (до 61 кг), Зєлімхан Тогузов (до 74 кг) та Магамед Закарієв (до 97 кг) стали володарями срібних нагород.

Бронзові медалі, окрім Юрія Ідзінського (до 125 кг) та Анастасії Осняч-Шустової (до 76 кг), вибороли Лілія Маланчук (до 53 кг), Марія Винник (до 55 кг), Катерина Зелених (до 65 кг), Ерік Арушанян (до 65 кг), Олексій Борута (до 70 кг), Мухаммед Алієв (до 86 кг) та Андрій Власов (до 92 кг).

Додамо, що чоловіча збірна України посіла перше місце в загальнокомандному медальному заліку Poland Open – 2022, а жіноча – друге.