Юрій Ковальчук – дворазовий чемпіон України з сучасного п’ятиборства

У Києві завершився Відкритий чемпіонат України 2021 року з сучасного п’ятиборства серед дорослих, молоді та юніорів. Мультимедалістом змагань, що тривали упродовж чотирьох днів, з 11-го по 14-е травня, став студент Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юрій Ковальчук, який здобув шість нагород.

У сумі п’яти видів (фехтування, плавання, конкур, стрільба і легкоатлетичний крос) другокурсник кафедри стрільби та технічних видів спорту (завідувач – професор Богдан Виноградський) нашого Університету Юрій Ковальчук набрав 1507 очок. Це дозволило 19-річному атлету вибороти срібну медаль в особистій першості серед дорослих, а також дві золоті нагороди – серед молоді та юніорів.

Окрім того, Юрій Ковальчук у складі збірної Львова здобув три срібні медалі у командній першості: разом із випускниками ЛДУФК Дмитром Балюком та Андрієм Федечком – серед дорослих, а разом із Валентином Ільківим і Андрієм Зубачем – серед молоді та юніорів.

У змаганнях представниць прекрасної статі студентка першого курсу факультету фізичної культури і спорту нашого вишу Ольга Клуннікова виборола бронзову медаль в особистих змаганнях серед юніорок. А в складі збірної Львова разом з 17-річною Олександрою Горловою та 16-річною Валентиною Горловою здобула срібні нагородив командній першості серед молоді та юніорок.