Юрій Ковальчук – у фіналі молодіжного Євро-2022 з сучасного п’ятиборства

У Барселоні (Іспанія) триває чемпіонат Європи 2022 року з сучасного п’ятиборства серед молоді. У складі збірної України на континентальному форумі виступає й студент третього курсу кафедри стрільби і технічних видів спорту нашого вишу (завідувач – професор Богдан Виноградський) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, майстер спорту України міжнародного класу Юрій Ковальчук.

У перші дні головного старту року для молодих лицарів п’яти якостей Старого Світу в столиці Каталонії Юрій Ковальчук успішно подолав кваліфікаційний та півфінальний раунди особистої першості. Зокрема, напередодні 20-річний львів’янин посів друге місце в одній з двох півфінальних груп і впевнено пробився у число 18-ти фіналістів. Ще одним українцем у фіналі буде киянин Владислав Чекан.

Зазначимо, що чоловічий фінал молодіжного Євро-2022 у Барселоні відбудеться сьогодні, 23-го червня, у форматі: 90 хвилин – п’ять видів (конкур, бонус раунд у фехтуванні, плавання, лазер-ран).

Додамо, що Юрій Ковальчук на континентальному форумі також може взяти участь у чоловічій естафеті та мікст-естафеті. Склад учасників у цих дисциплінах тренерський склад збірної України визначить пізніше.

Нагадаємо, що майстер спорту України міжнародного класу Юрій Ковальчук є чемпіоном світу з сучасного п’ятиборства 2021 року серед юніорів і віцечемпіоном Європи 2021 року серед молоді до 24 років. А тренують талановитого спортсмена випускники нашого Університету Віталій Тарнакін, Олег Фіалкович та Андрій Ковальчук.

За матеріалами Львівської обласної федерації сучасного п’ятиборства